Okiem Kibica: Akcja El Clásico. Przyślij do nas swój artykuł!

Okiem Kibica

12 grudnia 2017, 18:10

18 komentarzy

Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Masz coś ciekawego do przekazania? Umiesz i lubisz pisać? Rozpoczynamy akcję specjalną przed zbliżającym się El Clásico. Nie czekaj i przyślij do nas swój tekst!

Wszystkich, którzy chcieliby opublikować swój artykuł na FCBarca.com, serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji w ramach działu Okiem Kibica. Wystarczy, że prześlesz do nas swój tekst. Forma jest dowolna: może to być felieton, analiza taktyczna, artykuł historyczny etc. Jedynym wymaganiem jest temat: El Clásico.

Spośród nadesłanych artykułów wybierzemy najlepsze, które ukażą się na łamach FCBarca.com. Opublikowane zostaną maksymalnie trzy teksty. Ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe.

Jak wziąć udział w akcji? Nic prostszego. Napisz tekst i prześlij go na adres:

okiemkibica@fcbarca.com

W zgłoszeniu należy zawrzeć:

- tekst w załączniku, w formacie .doc lub pdf,

- nazwę Użytkownika na portalu FCBarca.com.

Z autorami zwycięskich tekstów skontaktujemy się w sprawie szczegółów publikacji. Na Wasze prace czekamy do północy 17 grudnia 2017 roku. Każdy Użytkownik może nadesłać tylko jeden tekst. Użytkownik przesyłający zgłoszenie musi być wyłącznym autorem artykułu. W przypadku tekstów stworzonych przez więcej niż jedną osobę autorzy muszą zostać wyraźnie zaznaczeni, przy czym wszystkie osoby muszą być Użytkownikami serwisu. W zgłoszeniach nie przyjmujemy tłumaczeń artykułów innego autora.

Pisz, rywalizuj i wygrywaj! Już teraz czekamy na Wasze artykuły.


UWAGA! O wyborze tekstów, które zostaną opublikowane, decyduje Redakcja FCBarca.com. Redakcja zastrzega, iż do publikacji mogą zostać wybrane mniej niż trzy teksty. Przesyłając do nas swój tekst, zgadzasz się na jego publikację na łamach FCBarca.com, ale akceptujesz fakt, że może nie zostać on nigdy opublikowany. Wysyłając artykuł, akceptujesz powyższe warunki.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No to teraz tylko czekać na ciekawe opisy :D Mam nadzieję, że pojawią się one już wkrótce ;)

Za chwilę pójdzie mail, mam nadzieję, że się nie spóźniłem? :D

Fajna inicjatywa. Nieskromnie napisze, ze bylem jednym z pierwszych uzytkownikow, ktorych teksty zaczeto publikowac na tej zacnej stronie. U mnie jednak bylo to "Kilka slow od kibica".

PYTANIE DO REDAKCJI:

Czy w artykule można załączyć video z youtube (np skróty spotkań)?

oraz

DRUGIE PYTANIE DO REDAKCJI:

Czy jest jakiś limit określający długość tekstu? Mam zamiar się dosyć obszernie rozpisać.

Pozdrawiam.

Ciekawa sprawa... bez względu na nagrody rzeczowe miło, że ktoś z redakcji poświęci czas na przeczytanie moich myśli. Dodać do tego, że lubię pisać, a tym bardziej o Barcy i mamy prawie gotowy artykuł :)

Krótko:
śniło mi się 2:1 dla Barcy Pierwszy gol - arcydzieło Suareza, wyrównanie Asensio i ostatni gol - Messi jakimś fartem, dobitką.

Redakcjo! oby więcej takich konkursów. Świetny pomysł!

Ja bardzo lubię pisać i nieśmiało stwierdzam, że umiem to robić. Problem w tym, że nie mam pojęcia o czym bym mógł napisać :/

Co tu się dużo rozwodzić . Jak by to powiedział Marcin "Strachu" Opałka - Jechać z Nimi !

Inicjatywa - super
Nagrody - świetnie
Deadline - 5 dni - bez sensu.

Może spróbować po prostu robic tego typy inicjatywy na teksty miesiąca Okiem Kibica. Zrobic stała rubrykę zamiast inicjatywę na 5 dni.
pozdrawiam

Fajny pomysł, szkoda, że tylko trzy teksty zostaną opublikowane, ale i tak ciekawa inicjatywa. Oby więcej takich.