Denis Suárez udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów po meczu ze Sportingiem. Pomocnik Barçy podkreślił rolę rezerwowych zawodników w grze drużyny.
Mecz: "Spotkanie posłużyło temu, aby piłkarze, którzy grają rzadziej, otrzymali swoją szansę i czuli się ważni na boisku. To był wspaniały mecz. Oczywiste jest to, że Barça ma plan B - pokazywaliśmy to przez cały sezon. My, którzy gramy rzadziej, wykonaliśmy duży krok naprzód w stosunku do poprzedniego sezonu".
Solidność w obronie: "Drużyna nie gra na tak olśniewającym poziomie jak w poprzednich latach, jednak mimo to często przedostajemy się w pole karne przeciwników i trudno nam strzelić gola".
Gole samobójcze: "To świadczy o tym, że często dośrodkowujemy i oddajemy dużo strzałów".
Rywal w 1/8 finału: "Kto chce na nas trafić? Zakończenie fazy grupowej na pierwszym miejscu daje nam przewagę, ponieważ zagramy mecz rewanżowy na własnym stadionie. Postaramy się wygrać z każdym".
Komentarze (9)