Niedzielny trening

Łukasz Lewtak

3 grudnia 2017, 14:11

Mundo Deportivo

Brak komentarzy

Piłkarze Barçy odbyli dziś ostatni trening w tym tygodniu. Na boisku im. Tito Vilanovy w Ciutat Esportiva trenowali wszyscy dostępni zawodnicy pierwszego zespołu oraz Jokin Ezkieta, Palencia, Martínez, Arnaiz, Vitinho, Oriol Busquets i Aleñá z Barçy B.

Piłkarze, którzy zagrali wczoraj od pierwszej minuty, odbyli dziś trening regeneracyjny. Pozostali zawodnicy (Deulofeu, Aleix Vidal, Semedo, André Gomes, Cillessen, Alcácer, Vermaelen, Denis Suárez) ćwiczyli na pełnych obrotach. Do grupy dołączyło siedmiu graczy Barçy B - Jokin Ezkieta, Palencia, Martínez, Arnaiz, Vitinho, Oriol Busquets i Aleñá. Najprawdopodobniej z tego grona tylko Palencia, Oriol Busquets i Aleñá zostaną powołani na wtorkowy mecz ze Sportingiem w Lidze Mistrzów, ponieważ jedynie oni znaleźli się na liście rezerwowej, jaką Barcelona przesłała do UEFA, i spełniają wymagania europejskiej federacji odnośnie piłkarzy drużyny rezerw (data urodzenia po 1 stycznia 1996 i przynajmniej dwa lata gry w klubie).

Dziś wraz z drużyną nie trenowali kontuzjowani Rafinha, Mascherano, Dembélé, Umtiti oraz Iniesta. Kapitan Barçy przeciążył mięsień płaszczkowaty w meczu z Celtą i na pewno nie zagra ze Sportingiem. Powinien być jednak gotowy na niedzielny pojedynek z Villarrealem.

REKLAMA

Poleć artykuł