COPE: Undiano Mallenco faworytem do poprowadzenia El Clásico

Julia Cicha

28 listopada 2017, 12:00

COPE/Mundo Deportivo

32 komentarze

Do El Clásico pozostał niecały miesiąc, a Cadena COPE, na antenie której przeprowadzono wczoraj wywiad z przewodniczącym Komitetu Technicznego Arbitrów Sánchezem Arminio, podała, że największe szanse na poprowadzenie meczu Barcelony z Realem Madryt ma Undiano Mallenco.

Jeśli informacje te się potwierdzą, będzie to dziesiąte El Clásico tego arbitra. Do tej pory pięć z tych spotkań wygrała Barcelona, trzy – Real, a raz padł remis. Co ciekawe zaledwie dwa mecze odbyły się na Santiago Bernabéu i oba wygrali Katalończycy (6:2 i 4:3).

Undiano Mallenco poprowadził już ponad 300 spotkań Primera División, w tym 55 meczów Realu Madryt (35 zwycięstw, 9 remisów i 11 porażek) oraz 53 pojedynki Barcelony (32 zwycięstwa, 14 remisów i 7 porażek).

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tylko nie on G*wienko, chyba najgorszy sedzia w Hiszpanii

Ramos będzie mógł faulować w dowoli. Ten pajac i tak nic nie odgwiżdże

W tak chwili powinienem się "załamać" ale powiedzmy sobie szczerze. Kto by nie sędziował to i tak będzie źle, bo każdy sędzia w Hiszpanii jest ujowy. Jeden jest gorszy od drugiego, także żadna różnica kto będzie sędziował El Clásico.

ostatnim ogarnietym hiszpanskim szedzia byl Itturalde Gonzalez, ale i on bardzo mocno sie "wykazal" w 2011 roku w meczu Irlandia - Armenia...

Lepiej jak by sprowadzili kogoś z zewnątrz na sędziowanie tego trudnego meczu kogoś z Anglii, Niemiec (moze byc nawet kobieta jak ma to lepiej poprowadzić niż hiszpanie) czy Włoch

Tylko Hubcio Siejewicz! :D DU JU NID DOKTOR OR NOT? TEL MI!
konto usunięte

Tylko Sergiej Piputkin

Trudno pisać czy to dobrze czy to źle. Ani ta informacja ziębi ani grzeje. I tak będzie kabaret. Byle tylko nie ten gość z ostatniego meczu, Hernandez Hernandez czy Lahoz.

Poprowadził finał Copa del Rey w 2011r., w którym Barca w dogrywce przegrała z Realem 1:0.
Komentarz usunięty przez użytkownika

W Hiszpanii nie ma świetnego sędziego, są po prostu słabi a wbrew pozorom już Mallenco chyba najlepszy. Doświadczenie jakby nie mówić ma.

Od razu Stevie Wonder, albo Kubuś Puchatek ffs

Skoro mecz jest o godzinie 'pod Azję' to może niech sędziuje też ktoś poważny z zagranicy - np. Victor Kasai z Węgier, aby więcej Węgrów obejrzało El Clasico :P

Ja głosuję za Iglesiasem Villanuevą. Dać mu el Clasico na przełamanie.

Pytanie czysto teoretyczne czy jest możliwość aby takie spotkanie poprowadził zagraniczny sędzia?

Wszystko jedno, jeden gorszy od drugiego...

Ja pie*dolę, serio?!!!

To nawet nie jest śmieszne, to jest przerażające. Rozumiem, że on kończy karierę, ale poziom jego sędziowania to istny żart, lepiej uhonorować go dając mu wcześniej odejść. Poziom wypierania problemów z sędziami w La Liga to chory absurd.

Znowu ten nieudacznik.. Chociaż tam wszyscy tacy są..

Cytując El Presidente: "Wszyscy jesteście tacy sami". No nic, kto by nie sędziował liczę na dobry mecz i nasze zwycięstwo :)