Valencia - Barcelona: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

Herb Valencia CF

1:1

• Rodrigo Moreno 60'
  • 82' Jordi Alba

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Valencią zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Remontada

Mecz miał wiele odsłon. Pierwsza połowa to dominacja Barcelony zwieńczona niesłusznie nieuznanym golem. Druga - odrodzenie Valencii i żywiołowe napędzanie przez gospodarzy akcji z efektem w postaci bramki Rodrigo. Na szczęście ostatnie słowo należało do Leo Messiego i Jordiego Alby. Pierwszy zaliczył asystę kolejki, a drugi kapitalnie wykończył podanie najlepszego piłkarza świata. Ciężko wywalczony punkt na trudnym terenie może cieszyć.

Najgorsze: Skandal sędziowski

Trudno racjonalnie wytłumaczyć i skomentować błąd trójki sędziowskiej z 30. minuty. Kamera z bocznego sektora doskonale uwidoczniła, jak bardzo piłka przekroczyła linię bramkową. Tak fatalna decyzja bez wątpienia wypaczyła wynik końcowy spotkania. Obecna Barcelona ze swoją solidną defensywą miałaby wszelkie argumenty do utrzymania korzystnego wyniku na trudnym terenie i zyskania kompletu punktów. Niestety po raz kolejny błędy sędziowskie krzywdzą Dumę Katalonii.

Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu świetna.Obyśmy tak całe mecze grali,jak tę połowę :D

"Ciężko wywalczony punkt na trudnym terenie może cieszyć".

W żadnym innym spotkaniu tego sezonu, Barcelona nie zdominowała gry w takim stopniu, jak w wczoraj w pierwszej połowie. Dlaczego nie grała tak dalej w drugiej części meczu ?

Moim zdaniem dlatego, ponieważ od początku grała w 9 przeciwko 11. Żadna drużyna nie da rady, grać tak przez 90 minut. Dlatego moim zdaniem po raz kolejny najgorszy okazał się trener, który osłabił swój zespół, wystawiając L.Suareza oraz I.Rakitića.

Do tej pory nic nie uslyszalem o Vermie??? Koles zagral pierwszy mecz 90min i to na niezlym poziomie. Dal sie niestety wyprzedzic przy bramce, ale ogolnie zagrac niezle... czy moglby usunac Pique ze wzroatem formy?? Potrzebowalby minut jednak czego trenerzy nke moga ryzykowac... szkoda

valencja ten mecz zremisowala calkowicie niezasluzenie, pierwsza polowe powinna przegrac 0:1
nie miala zadnych argumentow przeciw Barcy
ozywili sie na 15 min, calkowity niesmak

Na ten moment Alba zjada Marcelo na sniadanie, to niesamowite ile zyskal po odejsciu Neymara. Ogolnie pierwsza polowa to totalna dominacja Barcy , ktora powinna zostac udokumentowana golem , ale....... . Teraz patrzmy juz tylko do przodu , mamy mecz z Celta , tu oczywiscie licze na 3-pkt , ale bardzo bym chcial , zeby Luisito strzelil ze dwie bramki I Messi cos dolozyl . Pozniej ciezki mecz na Villareal , ale nie mozna zapomniec , ze Real tez ma ciezki mecz na San Mames I bardzo prawdopodobne , ze zgubia punkty , patrzac na to jak meczyli sie z Malaga tak slabo grajaca w tym sezonie..

Najgorsze to zmiennicy, Deulofeu i Denis Suarez nic nie pokazali, końcówka meczu, Deulofeu nie ma nikogo przed sobą i zamiast wbić piłke w pole karne holuje ją i dostajemy marny rzut rożny, tak samo w innych 5 sytuacjach idzie sam i traci piłkę. El Pistolero niestety również bardzo słabo, spalony, spalony, spalony. Jeszcze Semedo, dzisiaj niestety był jechany na tej prawej stronie, jednak ważne że mamy punkt. Myślę że reszta drużyny na "+". Tyle ludzi pisze o sędziowaniu, że ja już tego nie wspomne.
Jedziemy dalej, Real teraz ma Bilbao, Seville iznowu urośnie przewaga. VeB

I tak wolę Messiego w roli napastnika, ale w obecnej Barcy nie ma kto mu podawać, ani nie ma komu wykończyć akcji Leo. To jest najgorsze.

Rozwińmy temat "najgorsze" - Suarez po raz kolejny udowodnił, że jego gra jest tragiczna. Ten facet w ogóle nie powinien wychodzić na boisko. Brakuje mu zmysłu do gry kombinacyjnej przez to, że jest słaby technicznie, kiedy trzeba podać to strzela albo przetrzymuje piłkę, kiedy powinien strzelać to podaje niedokładnie lub wdaje się w pokraczny drybling. Deulofeu znów udowodnił, że jest jak jeździec bez głowy. Biega z(a) piłką jak mały pies za rowerzystami. Pewnie w każdym meczu byłby najlepszym graczem na boisku gdyby tylko był na nim sam.

Najgorsze to forma Semedo i Suareza (bo nie warto znęcać się nad zawodnikami, których w tym klubie nie powinno być, tj. Deulofeu i D.Suarez)

Najgorsze: SĘDZIA! tyle wystarczy napisać.

I weź tu wybierz "najgorsze", współczucia.