Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Na kogo zagłosował Leo Messi w plebiscycie FIFA The Best?

 23 października 2017, 23:08

 Łukasz Lewtak

Źródło: FIFA.com/Mundo Deportivo

 62 komentarze

Nie było niespodzianki - nagroda FIFA The Best dla najlepszego piłkarza minionego sezonu powędrowała do Cristiano Ronaldo. Wiemy już, na kogo głosowali poszczególni kapitanowie i selekcjonerzy reprezentacji oraz dziennikarze.

Leo Messi zagłosował na Luisa Suáreza (1. miejsce), Andrésa Iniestę (2.) i Neymara (3.), z kolei Cristiano Ronaldo - na Modricia, Ramosa i Marcelo. W plebiscycie na najlepszego trenera Messi wybrał kolejno Luisa Enrique, Pepa Guardiolę i Diego Simeone.

Dość ciekawego wyboru dokonał selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Julen Lopetegui. Największe uznanie w jego oczach zyskali Sergio Ramos, Dani Carvajal i Andrés Iniesta. Dani Alves głosował kolejno na Neymara, Messiego i Cristiano Ronaldo.

Robert Lewandowski zagłosował na Manuela Neuera, Arturo Vidala i Cristiano Ronaldo, a Adam Nawałka - na Lewandowskiego, Ronaldo i Buffona.

Pełne wyniki wszystkich głosowań można znaleźć tutaj.

Udostępnij:

Komentarze (62)

Gorące tematy