Deulofeu: Na tym boisku nie dało się grać

Łukasz Lewtak

16 września 2017, 19:34

Marca

69 komentarzy

Gerard Deulofeu udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów po meczu Barcelony z Getafe. Skrzydłowy, który w 29. minucie spotkania zmienił kontuzjowanego Dembélé, podkreślał fatalny stan murawy na Coliseum Alfonso Pérez.

Murawa: "To bardzo wartościowe zwycięstwo, ponieważ zostało odniesione na boisku, na którym nie dało się grać. Mieliśmy przestrzeń, ale nie dało się grać z powodu stanu murawy. Boisko było fatalne, jednak Denis i Paulinho strzelili piękne bramki i wracamy do domu zadowoleni".

Osobiste odczucia: "Jestem bardzo zadowolony. Muszę być przygotowany na to, co może się wydarzyć, i wykorzystywać swoje szanse. Czasami lepiej jest zagrać dobrze przez 25 minut niż źle przez godzinę".

Ousmane Dembélé: "Mam nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia".

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ajajaj, ocenił stan murawy, co za brak profesjonalizmu... A KTO do k...wy nędzy ma to ocenić, jak nie profesjonalni piłkarze którzy po tym g...nie biegają i narażają swoje zdrowie?

@wuuemm: śmieszny jesteś , to jest poprostu marudzenie a nie narażzanie zdrowia :)

@Bisz: To właśnie sam się teraz osmieszyles, bo nie wiesz jak ważny jest stan murawy przy szybkiej grze piłka. Rozegraj akcje na jeden kontakt na czymś takim.. Powodzenia życzę

@MarioVeB!: cięzej jest to zrobic to prawda ...ale co to ma do zdrowia.. a no właśnie...
« Powrót do wszystkich komentarzy