Agent Kroosa krytykuje Dembélé

Dariusz Maruszczak

13 września 2017, 17:06

Sport

91 komentarzy

Agent Toniego Kroosa Volker Struth skrytykował postępowanie Ousmane’a Dembélé w Borussii Dortmund, które miało na celu wymuszenie zgody klubu na transfer do Barcelony.

– Z powodu takich typków jak Dembélé mam gównianą reputację. Jestem zły, że doradcy Dembélé zasugerowali mu, by nie uczestniczył w treningach Borussii. Doradcy! Takie zachowanie piłkarza u mnie by nie przeszło – powiedział Struth.

– Natychmiast rozstałbym się z zawodnikiem, który by tak postąpił. Dokąd zmierzamy? Teraz każdy może zostać agentem, tak być nie może – narzekał agent, który oprócz Kroosa reprezentuje także interesy takich piłkarzy jak Marco Reus czy Benedikt Howedes.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wyczuwam pewien ból **** :D

@Batys: a z jakiej paki agent Krossa (gracza Realu i bylego gracza Bayernu) ma mieć bol **** z powodu zachowania Dembele (notabene "mało etycznego") ?? weź się zastanow zanim cos palniesz :P

@Al FCB: Nie tylko ja wyraziłem takie coś, inni użytkownicy podobnie jak ja, więc Ty pomyśl zanim coś napiszesz, każdy ma prawo do swojego zdania czy to się komuś podoba czy też nie gdy przeczyta :)

@Batys: tak tak wielu.... wielu zaslepionych od kiedy Dembele nalozyl koszulke z nr 11 w barwach Barcy... a każdy normalny wie ze jego zachowanie teraz i rok temu nie jest/nie bylo najlepsze... ja pomyslalem co napisałem, za to ty nie odpowiedziales nawet na pytanie :P haha.

@Al FCB: I nie będę odpowiadał :)

@Batys: nie dziwie się :) bo nie masz nic madrego do powiedzenia ;) haha.

@Al FCB: Za to Ty geniuszu masz :)

@Batys: prędzej niż ty :) wyrzucasz tylko jakies głupie frazesy i nawet nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie :P bez odbioru ;)

@Al FCB: To nie wiem po co w ogóle czytasz moje komentarze i odpisujesz na nie, ośmieszasz sam siebie, nara :)

@Batys: czytam wszystkie komentarze, które akurat mi się nawina, w d*** mam czy one sa twoje czy Henka spod lady. sam siebie ośmieszasz, ale nawet o tym nie wiesz :P nara :)

@Al FCB: Mówiłeś bez odbioru a nadal odpisałeś, kolejny raz udowodniłeś jak się ośmieszasz haha :D

@Batys: wiesz co tzn bez odbioru chłopcze ?? zebys takze ty nie odpisywał :D ale ty zawsze musisz puscic jakiś frazes i się osmieszac jaki masz mały mozdzek :P haha. nara :)

@Al FCB: A Ty nawet pisać nie potrafisz, jeśli się zwracasz do kogoś Ty, to wypada napisać do z dużej litery, kultura jakaś musi być, ale Ty jej nie masz :D
« Powrót do wszystkich komentarzy