Agent Kroosa krytykuje Dembélé

Dariusz Maruszczak

13 września 2017, 17:06

Sport

91 komentarzy

Agent Toniego Kroosa Volker Struth skrytykował postępowanie Ousmane’a Dembélé w Borussii Dortmund, które miało na celu wymuszenie zgody klubu na transfer do Barcelony.

– Z powodu takich typków jak Dembélé mam gównianą reputację. Jestem zły, że doradcy Dembélé zasugerowali mu, by nie uczestniczył w treningach Borussii. Doradcy! Takie zachowanie piłkarza u mnie by nie przeszło – powiedział Struth.

– Natychmiast rozstałbym się z zawodnikiem, który by tak postąpił. Dokąd zmierzamy? Teraz każdy może zostać agentem, tak być nie może – narzekał agent, który oprócz Kroosa reprezentuje także interesy takich piłkarzy jak Marco Reus czy Benedikt Howedes.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Boli dupsko hehehe

@cyron1: następny geniusz ....

@Al FCB: Jakiś problem?

@cyron1: jakiś problem ? haha. twój "madry" komentarz. czemu ma go niby bolec dupsko ?? każdy kto teraz odwazy się skrytykować "slabe" zachowanie Dembele to go od razu boli dupsko ??

@Al FCB: Słaby wg Ciebie bo mam rację? A kim on jest że się wypowiada, co go łączy z Barcelona że zajmuje stanowisko? Zawsze istniała walka Barcelona Real. Realowi nie udało się kupić Mbappe ani Debele a agent ma żal że jego kolega po fachu zarobi konkretnie od 105 mln prowizję a nie od 25 jak w przypadku Kroosa. Jak nie umiesz liczyć się z czyimś zdaniem to milcz

@cyron1: bo masz racje ?? haha. gdzie niby masz racje ?? człowieku on ma tyle na punkcie walki Barca - Real co ty z pisaniem madrych komentarzy.... przede wszystkim to jest NIEMIEC... A u nich caly "piłkarski" kraj się wypowiada nt. zachowania Dembele, Uli Hoenness nawet mieszał w ta Barce (osobiście uważam ze przesadził), a on jest jednym z tych który ma prawo zabrać glos... a czemu się odwazyl wypowiadać ?? bo go o to SPYTALI dziennikarze haha ;) i ma prawo wypowiadać się nt. Barcy, byłego gracza BVB i kolegi po fachu. ps. zachowanie Dembele było slaaaabe. sam zamilcz ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy