Agent Kroosa krytykuje Dembélé

Dariusz Maruszczak

13 września 2017, 17:06

Sport

91 komentarzy

Agent Toniego Kroosa Volker Struth skrytykował postępowanie Ousmane’a Dembélé w Borussii Dortmund, które miało na celu wymuszenie zgody klubu na transfer do Barcelony.

– Z powodu takich typków jak Dembélé mam gównianą reputację. Jestem zły, że doradcy Dembélé zasugerowali mu, by nie uczestniczył w treningach Borussii. Doradcy! Takie zachowanie piłkarza u mnie by nie przeszło – powiedział Struth.

– Natychmiast rozstałbym się z zawodnikiem, który by tak postąpił. Dokąd zmierzamy? Teraz każdy może zostać agentem, tak być nie może – narzekał agent, który oprócz Kroosa reprezentuje także interesy takich piłkarzy jak Marco Reus czy Benedikt Howedes.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najlepsze jest to że gdy piłkarz nie podpisuje przedłużenia kontraktu i chcę np. w przyszłym roku odejść za darmo to kluby grożą trybunami lub rezerwami na cały sezon ale wtedy wszystko jest w porządku.

@puziols: Mają takie prawo.

@victor: Piłkarz to zwykły pracownik a to co piszesz to zwykły mobbing a nie prawo.nikt nie jest niczyją własnością .Czasy niewolnictwa się dawno temu skończyły.

@MARCIN73: To nie jest niewolnictwo. Piłkarz podpisuje kontrakt. W kontrakcie ma, że przez np. 5 lat ma grać w klubie. Jak pajacuje, mają pełne prawo posadzić go na ławę, wysłać do rezerw, czy dać karę finansową. Piłkarz nie jest ponad klubem

@bialyczlowiek: Ani klub nie jest ponad wolnością osobistą zawodnika. To w jaki sposób United potraktowało Schweinsteigera czy Valdesa jest absolutnie karygodne. Jeżeli gość nie chce dłużej grać w klubie, to jaki jest sens trzymania go na siłę?

@bialyczlowiek: Przeczytaj za zrozumieniem kolega pisał o sytuacji gdy piłkarz nie chce podpisać dalszego kontraktu. Nie można nikogo zmuszać do czegoś czego nie chce, ani wywierać na nim presji . A Ty piszesz o innej sytuacji.I w tym wypadku masz racje.

@MARCIN73: Oups. Faktycznie, źle zrozumiałem. Dzięki
« Powrót do wszystkich komentarzy