Robert Fernández: Wciąż prowadzimy negocjacje

Majerr

27 sierpnia 2017, 12:05

Mundo Deportivo

88 komentarzy

Robert Fernández rozmawiał z przedstawicielami mediów po wczorajszym zwycięstwie FC Barcelony w meczu z Deportivo Alavés. Dyrektor sportowy katalońskiego klubu wypowiedział się na temat postawy zespoły Ernesto Valverde, a także odpowiedział na pytania związane z transferami.

– Zespół dobrze rozpoczął ten sezon, a to jest bardzo ważne. Trzeba w dobry sposób wejść w rozgrywki – powiedział dyrektor sportowy Barçy, który został zapytany o decyzję Ernesto Valverde odnośnie ustawienia Sergiego Roberto i Aleixa Vidala: – ustalanie składu należy do trenera i trzeba szanować wszystkie jego decyzje.

Dziennikarze chcieli dowiedzieć się, czy do drużyny trafi Coutinho bądź inny zawodnik, jednak Fernández nie chciał zdradzać żadnych szczegółów: – wciąż prowadzimy negocjacje. Nie chcemy ani nie powinniśmy mówić o tym, co robimy. Chcemy osiągnąć korzystną dla nas sytuację, a do tego potrzebne jest zachowanie dyskrecji przez wszystkie trzy strony zaangażowane w rozmowy.

Na koniec Fernández odniósł się do sprowadzenia Osumane’a Dembélé: – chcemy, aby nastał już poniedziałek, dzień prezentacji zawodnika. To dobry piłkarz, który wniesie do zespołu wiele rzeczy. Przychodzi jednak do wspaniałej drużyny, a koledzy także muszą mu pomóc.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"...chcemy, aby zawodnik przybył w poniedziałek, w dzień swojej prezentacji"

Głupio by było, jakby przyjechał 2 dni po swojej prezentacji.

@Baros1990: To może być po prostu błąd w tłumaczeniu bo serio to dziwnie brzmi xd

@Baros1990: Może też przyjechać wcześniej, np. dzisiaj.

@Baros1990: W oryginale jest to napisane tak, że można to rozumieć na dwa sposoby. Tutaj rzeczywiście nie ma to zbyt dużego sensu, więc chyba trzeba dać drugą wersję. Inną sprawą jest, że Fernandez rzuca takimi frazesami i jego wypowiedzi to masło maślane, że czasem już idzie się pogubić, o co mu tak naprawdę chodzi.

Pozdrawiam :)
« Powrót do wszystkich komentarzy