Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Ter Stegen: Czyste konto jest zasługą całego zespołu

 27 sierpnia 2017, 11:32

 Majerr

Źródło: Mundo Deportivo

 23 komentarze

Marc–André ter Stegen i Sergio Busquets ocenili wczorajsze zwycięstwo osiągnięte na Estadio de Mendizorrotza w 2. kolejce Primera División przeciwko Deportivo Alavés.

– Zachowanie czystego konta to coś, czego zawsze szukamy i osiągamy dzięki pracy całej drużyny. Do tej pory dwukrotnie w Lidze udało nam się tego dokonać – powiedział niemiecki bramkarz, który docenił także cierpliwość drużyny w meczu z Baskami: – to kluczowy element, przeciwko Alavés bądź każdemu innemu zespołowi. Trzeba zachowywać cierpliwość i utrzymywać kontrolę. Jesteśmy tutaj, aby wygrywać z takimi ekipami jak Alavés, co nie jest łatwym zadaniem. Teraz nasze odczucia są pozytywne.

Z kolei Busquets w następujący sposób skomentował zwycięstwo swojej drużyny:  – wiele nas kosztowało. Z początku przeciwnicy byli bardzo zamknięci i zwarci z tyłu. Staraliśmy się sprawić, aby piłka dobrze krążyła między nami, a w drugiej części gry odnaleźliśmy wolne przestrzenie. W Lidze często spotykamy się z takim przebiegiem meczów. Szukaliśmy gry na bokach, potem w środku boiska, cały czas starając się znaleźć przestrzenie aż do momentu zdobycia bramki.

Udostępnij:

Komentarze (23)

Gorące tematy