Bartomeu i Messi udadzą się jutro na losowanie grup Ligi Mistrzów 2017/18

Majerr

23 sierpnia 2017, 20:44

Sport

34 komentarze

Josep Maria Bartomeu i Lionel Messi będą członkami ekspedycji FC Barcelony, która wyruszy jutro do Monako, gdzie odbędzie się losowanie grup Ligi Mistrzów 2017/18.

FC Barcelona wyśle do Monako szeroką delegację przedstawicieli, którzy będą reprezentować kataloński klub podczas rozpoczęcia nowego sezonu UEFA. Na losowanie grup tegorocznej edycji Ligi Mistrzów udadzą się, oprócz Bartomeu i Messiego, między innymi Oscar Grau, Albert Soler, Pep Segura, Raúl Sanllehí, Amador Bernabéu czy David Bellver.

Leo Messi pojawi się w Monako z racji nominacji do nagrody najlepszego piłkarza UEFA ubiegłego sezonu. Przypomnijmy, że Argentyńczyk powalczy o to trofeum z Cristiano Ronaldo i Gianluigi Buffonem.

Warto zauważyć, że razem ze wspomnianymi przedstawicielami Barçy do Monako uda się również Lieke Martens. 24-letnia zawodniczka, która w zeszłym sezonie reprezentowała barwy F.C. Rosengard, została nominowana do nagrody najlepszej piłkarki UEFA wspólnie z Pernille Harder (Wolfsburg i Linkopings) oraz Dzsenifer Marozsán.

Losowanie grup Ligi Mistrzów 2017/18 rozpocznie się jutro o godzinie 18:00. Transmisję tego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć na kanałach Eurosport 1 i Canal+  Sport.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (34)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze