Barcelona odbyła dziś rano przedostatni trening przed niedzielnym meczem z Realem Madryt o Superpuchar Hiszpanii. Do zajęć powrócił już Andrés Iniesta, który otrzymał wczoraj dzień wolnego od Ernesto Valverde.
Szkoleniowiec Barcelony kolejny raz udowodnił, jak dużym zaufaniem obdarza Carlesa Aleñę, i zaprosił go na dzisiejszy trening. Wychowanek Barçy przez cały presezon przygotowywał się z pierwszym zespołem do nowych rozgrywek. W dzisiejszych zajęciach wziął również udział bramkarz rezerw Jokin Ezkieta.
André Gomes kontynuował dziś przygotowania do pojedynku z Realem po wczorajszym powrocie do treningów. Portugalczyk doszedł już do pełni zdrowia po urazie, który uniemożliwił mu występ w Pucharze Gampera. Z kolei Rafinha i Thomas Vermaelen wciąż leczą swoje kontuzje i nie zagrają w niedzielnym El Clásico.
Jutro o 18:30 Barcelona odbędzie ostatni trening przed starciem z Realem Madryt, które rozpocznie się w niedzielę o 22:00. Będzie to pierwsze oficjalne spotkanie Ernesto Valverde w roli trenera Barçy i pierwszy oficjalny mecz Blaugrany w sezonie 2017/2018.
Komentarze (9)