Semedo: Pogodziłem się z Neymarem

Majerr

8 sierpnia 2017, 18:02

Globoesporte.com

19 komentarzy

W trwającym okienku transferowym FC Barcelona sprowadziła prawego obrońcę Benfiki Nélsona Semedo. Na jednym z treningów podczas amerykańskiego tournée między nowym graczem Barçy a Neymarem doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Teraz Portugalczyk wypowiedział się na temat tamtej sytuacji, która była szeroko komentowana w hiszpańskich mediach.

– Nic się nie stało. To była normalna akcja treningowa. Ćwiczymy na bardzo dużej intensywności i to było zagranie, do jakiego miało prawo dojść. To tyle. Wszystko zakończyło się dobrze. Tak, pogodziliśmy się i życzę mu wszystkiego najlepszego  – powiedział Nélson Semedo na temat zdarzenia z Neymarem.

Nowy prawy obrońca Barçy pochwalił także drużynę Chapecoense, która zmierzyła się wczoraj z Barçą w meczu o Puchar Gampera:  – ten zespół ma jakość. Chapecoense przyjechało po to, aby zagrać przeciwko najlepszej drużynie świata, i to normalne, że sprawy tak się potoczyły. Mimo to ta drużyna ma wiele jakości. Dopiero niedawno odbudowano zespół i uważam, że zawodnicy wykonują wspaniałą pracę.

Na sam koniec Semedo został zapytany o możliwy transfer Douglasa do Benfiki: – to świetny zawodnik. Bardzo mi się podoba i uważam, że byłby moim dobrym następcą.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Somedo to silny grajek widać to na boisku, jak by chciał to by Neymara złamał w pół :D

Nie istotne przyjacielu, jak trafimy na p$g w Lm to wejdź w niego ostrzej, żeby się pogniewał i zszedł z boiska.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Po pierwszym sezonie w Barcelonie wydawało się że Neymar stał się innym człowiekiem, ale jednak było to fałszywe przekonanie.

To jest logika zarządu
Zamiast włączyć Douglasa w transakcje z Semedo i zapłacic mniej + brazylijczyk to teraz muszą od nowa zaczynać negocjacje które i tak zakończą sie pewnie tak ze odejdzie za darmo

Nelson, przygotuj się na LM . Gdy przekorny los skrzyżuje nasze drogi z PSG, i gdy po twoim skrzydle bdzie hulał Neymar .