Borussia podniosła cenę Dembélé

Julia Cicha

4 sierpnia 2017, 15:00

Sport

167 komentarzy

FC Barcelona od jakiegoś czasu interesuje się Dembélé, jednak transfer ten niesie za sobą wiele problemów. Po odejściu Neymara zawodnik Borussii Dortmund miałby szansę na grę w pierwszym składzie, ale bariera finansowa może okazać się argumentem, który ostatecznie przesądzi o rezygnacji Barçy z tego transferu.

Borussia Dortmund to klub stabilny finansowo i nie ma wielkiej potrzeby sprzedawania swoich piłkarzy. Odpowiedzią na zainteresowanie ze strony Barcelony i Realu Madryt było więc podniesienie ceny za Dembélé. Najpierw mówiło się o 80 milionach euro, obecnie jest to już 100 milionów. Kwota ta odpowiada wysokości ostatnich wielkich transferów, w szczególności w Anglii.

Borussia nie jest drużyną, która skupia się na sprzedawaniu swoich piłkarzy, szczególnie kiedy Aubameyang postanowił pozostać na razie w niemieckim zespole.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Lepiej zrobić 2 transfery za 100mln i realnie wypełnić lukę oraz wzmocnić zespół niż robić 4 transfery po 50mln z braku laku!!!!

@PatrykBarca: Doszło już do takiej sytuacji że transfery za 50mln to co najwyżej uzupełnienie składu. Kto teraz jest wart 50mln? Schmelzer?
« Powrót do wszystkich komentarzy