Leo Messi żegna Neymara

Majerr

2 sierpnia 2017, 15:22

Instagram

146 komentarzy

Odejście Neymara z FC Barcelony stało się faktem. Brazylijczyk dzisiaj pożegnał się ze swoimi kolegami z zespołu, a według doniesień agenta napastnika jeszcze w tym tygodniu dojdzie do oficjalnej prezentacji w PSG. Kilka zdań do swojego przyjaciela postanowił skierować Leo Messi.

Argentyńczyk zamieścił na swoim koncie na Instagramie pokaz zdjęć, na których znajduje się wspólnie z Neymarem. Oprócz tego Messi napisał: „ogromną przyjemnością było dzielenie tych wszystkich lat z tobą, przyjacielu. Życzę ci dużo szczęścia na nowym etapie w twoim życiu. Do zobaczenia, bardzo Cię kocham”.

Klikając w ten link przejdziecie na oficjalne konto Messiego na Instagramie, na którym zobaczycie wspomniany pokaz zdjęć.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (146)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze