Logo Rakutenu na trybunach Camp Nou

Majerr

1 sierpnia 2017, 15:15

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Od sezonu 2017/18 głównym sponsorem FC Barcelony jest Rakuten, który zastąpił Qatar Airways. Na trybunach Camp Nou rozpoczęto już prace nad umieszczeniem logo japońskiego potentata z branży e-commerce.

Przez najbliższe cztery lata zawodnicy FC Barcelony będą nosili na koszulkach meczowych logo Rakutenu, który przejął pałeczkę po Qatar Airways (na trykotach Barçy od 2013 roku). 30 czerwca wygasł kontrakt z Katarczykami i niemal od razu przystąpiono do usuwania z Camp Nou reklam linii lotniczej, o czym informowaliśmy Was między innymi w tym artykule.

Dzisiaj Mundo Deportivo opublikowało zdjęcie, na którym widać, że na stadionie Barçy rozpoczęto prace związane z zamieszczeniem logo Rakutenu. Pojawi się ono tam, gdzie widniał wcześniej napis „Qatar Airways”, czyli na środkowym balkonie za północną bramką stadionu. Przypomnijmy, że to właśnie za tą bramką na pierwszym balkonie znajduje się słynna grada d’animació, gdzie gromadzą się kibice prowadzący doping podczas meczów na Camp Nou.

Bazując na powyższym zdjęciu, Mundo Deportivo informuje, że krzesełka tworzące logo Rakutenu będą żółte, zaś samo logo będzie gigantyczne.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Nareszcie,nie może być tak,że coś na CN kojarzy się ze wspieraniem terrorystów.Najlepiej byłoby jakby w ogóle cały ten Qatar wyprowadził się z Europy i robił piłkę u siebie.Ich ingerencja w europejski futbol zabiła całe piękno tej dyscypliny.
konto usunięte

W Polsce wyrwali by te krzesełka w 30 minut i to za darmo

Kto to finansuje?

I dobrze ze juz koniec z arabusami.

A nie znajduje się "grada" na południowej trybunie przypadkiem?
konto usunięte

Lepsi Japończycy niż Araby.

Jeśli płacą hajs,t ok :)