Calciomercato: Barça oferuje PSG 65 milionów i Rakiticia

Łukasz Lewtak

16 lipca 2017, 14:02

Sport

198 komentarzy

Barcelona nadal interesuje się Marco Verrattim, mimo że jego sprowadzenie będzie bardzo trudne. Portal Calciomercato zapewnia, że Katalończycy szykują kolejną ofensywę po włoskiego pomocnika.

Według Calciomercato FC Barcelona chce zaoferować za Marco Verrattiego 65 milionów euro oraz Ivana Rakiticia. Chorwacki pomocnik ma bardzo dobre relacje z obecnym szkoleniowcem Paris Saint-Germain Unaiem Emerym, z którym pracował już w Sevilli, i mógłby zgodzić się na przejście na Parc des Princes.

Zdaniem Calciomercato włączenie w całą operację Ivana Rakiticia może być odpowiedzią na potrzebę PSG, który nie chce pozbywać się jednego ze swoich kluczowych pomocników bez gwarancji znalezienia odpowiedniego następcy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A nie lepiej 65 mln Gomesa, Turana, Douglasa i Vermalena?

@krzakov: Szejk nie jest głupi.

@krzakov: Lepiej. Tylko chodzi o to, że Rakitić jest z nich wszystkich najlepszy, a do tego jest sprawdzonym zawodnikiem u Emery'ego. Jeśli Emery powie, że chce go mieć, to zwiększy to bardzo szanse na powodzenie transferu :)

@krzakov: Sugerujesz ze Turan i Gomes kosztują tyle co rakitic..?
@Vampir707: Generalnie sugeruje, że ci piłkarze są nam mniej potrzebni niż Rakitic, który ponadto jest zwyczajnie lepszy.

@krzakov: Turan > Rakitic
Ivan ostatni godny uwagi sezon miał jeszcze w Sevilli, gdzie mógł grać pierwsze skrzypce.

@Lionel Messi 10 -ADIDAS- : Dzięki. Dokładnie to miałem na myśli, co niestety wszyscy nie zrozumieli
« Powrót do wszystkich komentarzy