COPE: Azpilicueta bliżej Barcelony

Ola

10 lipca 2017, 13:12

Mundo Deportivo

118 komentarzy

Barça w obecnym oknie transferowym planuje wzmocnić prawą stronę defensywy. Głównym kandydatem na tę pozycję jest Hector Bellerin z Arsenalu, ale Katalończycy mogą sięgnąć po zawodnika innego londyńskiego klubu.

Chodzi o obrońcę Chelsea Césara Azpilicuetę, który według Cadena COPE jest coraz bliżej transferu do Barcelony po tym, jak drużynę The Blues wzmocnił Antonio Rudiger z Romy. Przypominamy, że Barça już wcześniej interesowała się Hiszpanem. Podoba się on również nowemu trenerowi Blaugrany Ernesto Valverde.

Sam Azpilicueta przed miesiącem wypowiadał się na temat zainteresowania Barcelony w wywiadzie dla The Guardian: – to dla mnie zaszczyt, że jestem łączony z Barçą. To znaczy, że gram dobrze. W zeszłym sezonie nie słyszałem tego typu historii. Jest to konsekwencja tego, że dobrze gramy w Premier League i wszystko odpowiednio funkcjonuje.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (118)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze