L‘Equipe: Sprawa transferu Verrattiego nadal otwarta

Łukasz Lewtak

9 lipca 2017, 10:26

Mundo Deportivo/L'Equipe/Marca

101 komentarzy

Jak informuje dziś L'Equipe, mimo dołączenia do treningów z drużyną oraz przeprosin wobec klubu za słowa swojego agenta Marco Verratti nadal chce odejść do Barcelony.

Zdaniem L'Equipe "transfer Verrattiego do Barçy (jeszcze) się nie skończył". Dziennikarze francuskiej gazety donoszą, że "według poważnych źródeł wewnątrz PSG zawodnik chce odejść, a klub uznaje sprzedaż piłkarza za kwotę w granicach 70-100 milionów euro za niezły interes".

Co więcej L'Equipe informuje, że dyrektor sportowy Paris Saint-Germain Antero Henrique planuje nadchodzący sezon, biorąc pod uwagę dwa scenariusze - jeden z Verrattim i drugi bez niego. To oznacza, że kwestia transferu włoskiego pomocnika pozostaje otwarta i tak jak donosi dziś Marca, graniczną datą w tej sprawie będzie dopiero ostatni dzień letniego okienka transferowego, czyli 31 sierpnia, ponieważ Josep Maria Bartomeu miał przekazać Verrattiemu, że będzie na niego czekał aż do końca wakacji.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Verratti do Barcy 2017 sezon 2 odcinek1

@Pepe_74: Jeszcze pierwszy sezon się nie skończył, drugi będzie za rok. :)
konto usunięte

@Pawlak1992: 2017 data klucz pierwszy sezon serialu zakończył się wraz z emocjonujacym powrotem Verrattiego do trningow z PSG, Le Equipe wlaśnie zaczęło drugi sezon serialu pt. "Verratti do Barcy 2017"

@Pepe_74: Nie, to był po prostu taki dramatyczny zwrot akcji, aby wywołać większe emocje u widzów i wyrwać ich z monotonii. Pierwszy sezon zakończy się 31 sierpnia, wraz z zamknięciem okna transferowego. :)
Tytuł serialu powinien brzmieć "Verratti do Barcy", bez tego 2017.
« Powrót do wszystkich komentarzy