Anglia: Chelsea może zaproponować posadę trenera Luisowi Enrique

Julia Cicha

17 czerwca 2017, 22:00

Sport

19 komentarzy

Jak podaje The Independent, jeśli Antonio Conte zdecyduje się odejść z Chelsea, na stanowisku może go zastąpić Luis Enrique.

Relacje trenera londyńskiej drużyny z Romanem Abramowiczem uległy ostatnio pogorszeniu, m.in. ze względu na nie najlepszy sposób, w jaki Conte poinformował Diego Costę, że nie ma już dla niego miejsca w zespole. Jeśli szkoleniowiec, rozczarowany brakiem działań na rynku transferowym, zdecyduje się odejść, właściciel Chelsea chciałby zatrudnić Luisa Enrique

Conte negocjuje właśnie z klubem przedłużenie swojego kontraktu, ale na razie obie strony są daleko od dojścia do porozumienia. Szkoleniowiec przebywa obecnie na wakacjach razem z dyrektorem sportowym Michaelem Emenalo.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Conte na pewno nie odejdzie

Według mnie, zwolnienie Conte byłoby GŁUPOTĄ. To świetny trener, zrobił z Chelsea coś świetnego i zaryzykuję stwierdzenie, że razem mogą dojść daleko w LM. Enrique w Londynie...nie wiem, nie pasuje mi tam jakoś.
konto usunięte

Brednie.Enrique wyraznie zaznaczył że będzie rok odpoczywać od piłki.Gryzipiórki nie maja o czym pisać ,to na siłę szukają tanich sensacji.Sezon ogórkowy i tyle w temacie.

Jeśli teraz by tam poszedł to po takim sezonie Chelsea i takich wzmocnieniach rywali to osiwienie było by najmniejszym zmartwieniem Lucho, BA! On by stracił w rok wszystkie włosy...

Skoro potrzebuje odpoczynku, to posada w Chelsea byłaby najgorszym wyborem. Po mistrzowskim sezonie, w którym zdeklasowali wszystkich na Lucho byłaby presja jak w Barcelonie. Szkoda by go było tylko

Lucho przyjdzie w pakiecie z Mathieu.

Brzmi ciekawie jednak powiedzmy sobie wprost, że szanse na to są raczej nikłe. Powód. Enrique sam wielokrotnie powtarzał, że potrzebuje przerwy od ''trenerki'' więc nie wiem po co media tworzą takie newsy.

Bzdury totalnie Enrique robi sobie przerwę od piłki a Chelsea po sezonie z 93 pkt. (chyba rekord PL) nie zwolni Conte. Co nie zmienia faktu, że Włocha widziałbym w FCB w niedalekiej przyszłości.

Żaden barcelonista nie pasuje do Chelsea, to są dwa różne światy.

Teraz? Kur...
myślicie ze można zwolnić Valverde?:)

Enrique mówił że robi sobie przynajmniej rok przerwy :)

Szkoda ze do nas nie trafił Conte

1. Już widzę jak Chelsea faktycznie wypuszcza Conte.
2. Enrique sam mówił, że potrzebuje przerwy. I wierzę jego słowom, a nie jakiegoś angielskiego brukowca, który wymyśla bujdy żeby coś pisać w sezonie ogórkowym :)
konto usunięte

Lucho pójdzie gdzie indziej, pewnie to będzie coś w Anglii albo we Włoszech, Neapol albo Liverpoll

Prawdopodobieństwo, że Conte odejdzie z Chelsea przed następnym sezonem jest bardzo małe.
A jeśli już prasa szuka wymysłów, to niech bierze pod uwagę status danego trenera i to jakie ma plany. Lucho oficjalnie zapowiedział, że robi sobie rok przerwy, podobnie jak wcześniej Guardiola ;)
I na tym temat powinien się skończyć.

Nie chcę się czepiać, jednak poprawię :)
nie najlepszy* (piszemy oddzielnie, ponieważ przymiotnik jest w stopniu najwyższym)

No nic lepszego nie wymyśla:)