Betis chce wypożyczyć Marlona

Dariusz Maruszczak

23 maja 2017, 11:50

Sport

40 komentarzy

Dobre występy Marlona Santosa w La Lidze nie przeszły niezauważone. Brazylijczyk otrzymał szansę na grę w ostatnich dwóch spotkaniach Barcelony z Las Palmas oraz Eibarem i wykorzystał ją do zaprezentowania swoich możliwości. Według portalu Muchodeporte.com zainteresowanie 21-latkiem wyraża Real Betis.

Barcelona liczy na Marlona i dlatego osiągnęła porozumienie z Fluminense na temat pozostania zawodnika w Katalonii po zakończeniu okresu wypożyczenia. Brazylijczyk ma podpisać z klubem pięcioletni kontrakt. Mimo to Betis szuka możliwości wypożyczenia Marlona, co może być obecnie trudne w obliczu jego rosnącej pozycji w Barçy. Wydaje się, że nie ma obecnie potrzeby ogrywania go w innym klubie z La Ligi, choć decyzję w tej sprawie musi podjąć nowy trener. Wiele będzie zależało od tego, czy Barcelona kupi kolejnego środkowego obrońcę, skoro z klubu ma odejść Jérémy Mathieu.

Betis po bardzo nieregularnym sezonie chce wzmocnić drużynę pewnym środkowym obrońcą i jej głównym celem ma być właśnie Marlon. Wiceprezesem ds. sportowych klubu z Sewilli został były trener Llorenc Serra Ferrer, który ma zająć się budową zespołu. Doskonale zna on canterę Barcelony i niewykluczone, że poza Brazylijczykiem obserwował także innych piłkarzy Barçy B. Portal Muchodeporte.com podaje, że Betis jest zainteresowany również Jorge Mere ze Sportingu i Andreu Fontàsem z Celty, ale obaj mają być poza zasięgiem finansowym klubu. W tym kontekście Marlon mógłby być dla Verdiblancos dobrą okazją.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Marlon musi zostać ! Po co wydawać pieniądze na obrońce któy musi zaaklimatyzować cały sezon skoro mamy perełkę który imponuje spokojem i opanowaniem jak nasz Umtiti ?
« Powrót do wszystkich komentarzy