Napięcia na linii Unzué-Neymar

Łukasz Lewtak

8 maja 2017, 09:22

Mundo Deportivo/AS

150 komentarzy

Mundo Deportivo informuje dziś o napięciach na linii Unzué-Neymar. Na czwartkowym treningu miało dojść do ostrej dyskusji pomiędzy asystentem Luisa Enrique a brazylijskim napastnikiem.

Podczas treningu Unzué podszedł do Neymara, aby przekazać mu konkretne uwagi, których jednak Brazylijczyk nie przyjął dobrze. Rozmowa pomiędzy asystentem Luisa Enrique a zawodnikiem zamieniła się w ostrą dyskusję, której świadkiem była cała drużyna. Unzué miał wypomnieć Neymarowi jego styl życia poza boiskiem, prosząc go, aby bardziej skupił się na swojej karierze. Brazylijczykowi bardzo się to nie spodobało. Neymar niechętnie i bardzo krótko odpowiedział trenerowi na tę uwagę i na tym zakończyła się rozmowa.

Mundo Deportivo zaznacza, że ani piłkarz, ani trener nie potwierdzili dziennikarzom, że do takiego zdarzenia doszło, ale też niczemu nie zaprzeczyli. Przypomnijmy, że kilka dni temu media informowały, że Neymar chce, aby to właśnie Unzué został następcą Luisa Enrique.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chcecie trenera z jajami a jak unzue zwraca uwagę gwiazdce to się czepiacie unzue. Ney pewnie powiedział mu żeby się zajol rysowaniem na tablicy stałych fragmentów gry a nie zwracaniem mu uwagi.pewnie jesCze w arogancki sposób. Po takim czymś Ney powinien wyładować na ławce ale póki co to luczo jest trenerem.
konto usunięte

@Kubik23: Na ławce w najwazniejszym momencie sezonu. Świetny pomysł. Jeśli to prawda to Unzue mając w świadomości że to najważniejszy moment sezonu i każdy musi grać na 100% nie powinien krytykować Neymara za jego zachowanie poza boiskiem i styl życia.
« Powrót do wszystkich komentarzy