Napięcia na linii Unzué-Neymar

Łukasz Lewtak

8 maja 2017, 09:22

Mundo Deportivo/AS

150 komentarzy

Mundo Deportivo informuje dziś o napięciach na linii Unzué-Neymar. Na czwartkowym treningu miało dojść do ostrej dyskusji pomiędzy asystentem Luisa Enrique a brazylijskim napastnikiem.

Podczas treningu Unzué podszedł do Neymara, aby przekazać mu konkretne uwagi, których jednak Brazylijczyk nie przyjął dobrze. Rozmowa pomiędzy asystentem Luisa Enrique a zawodnikiem zamieniła się w ostrą dyskusję, której świadkiem była cała drużyna. Unzué miał wypomnieć Neymarowi jego styl życia poza boiskiem, prosząc go, aby bardziej skupił się na swojej karierze. Brazylijczykowi bardzo się to nie spodobało. Neymar niechętnie i bardzo krótko odpowiedział trenerowi na tę uwagę i na tym zakończyła się rozmowa.

Mundo Deportivo zaznacza, że ani piłkarz, ani trener nie potwierdzili dziennikarzom, że do takiego zdarzenia doszło, ale też niczemu nie zaprzeczyli. Przypomnijmy, że kilka dni temu media informowały, że Neymar chce, aby to właśnie Unzué został następcą Luisa Enrique.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Ciekawe ile w tym artykule prawdy? W końcu nie od dziś wiadomo, że media uwielbiają podkręcać pewne fakty aby zrobić z nich sensację.

@Zagorzały Fan F.C.B: ja odpowiem jak prezydent Pique : . . .
konto usunięte

@Zagorzały Fan F.C.B: zawsze sceptycznie podchodzę do takich artykułów. te 'przecieki' są w sumie całkiem fascynujące. ile razy czytaliśmy co to piłkarze mówili w samolocie, w szatni.. w miejscach, do których media nie mają dostępu. tak samo ten czwartkowy trening nie był otwarty dla mediów. jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby piłkarze czy sztab szkoleniowy wypuszczali takie informacje..
@samtiti: Mnie też zawsze dziwią tego newsy i na ogół taktuje je ze sporym dystansem.
« Powrót do wszystkich komentarzy