Napięcia na linii Unzué-Neymar

Łukasz Lewtak

8 maja 2017, 09:22

Mundo Deportivo/AS

150 komentarzy

Mundo Deportivo informuje dziś o napięciach na linii Unzué-Neymar. Na czwartkowym treningu miało dojść do ostrej dyskusji pomiędzy asystentem Luisa Enrique a brazylijskim napastnikiem.

Podczas treningu Unzué podszedł do Neymara, aby przekazać mu konkretne uwagi, których jednak Brazylijczyk nie przyjął dobrze. Rozmowa pomiędzy asystentem Luisa Enrique a zawodnikiem zamieniła się w ostrą dyskusję, której świadkiem była cała drużyna. Unzué miał wypomnieć Neymarowi jego styl życia poza boiskiem, prosząc go, aby bardziej skupił się na swojej karierze. Brazylijczykowi bardzo się to nie spodobało. Neymar niechętnie i bardzo krótko odpowiedział trenerowi na tę uwagę i na tym zakończyła się rozmowa.

Mundo Deportivo zaznacza, że ani piłkarz, ani trener nie potwierdzili dziennikarzom, że do takiego zdarzenia doszło, ale też niczemu nie zaprzeczyli. Przypomnijmy, że kilka dni temu media informowały, że Neymar chce, aby to właśnie Unzué został następcą Luisa Enrique.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Myślę że jeśli będą się zdarzały takie incydenty to Unzue nie powinien zostać naszym trenerem

@oxo: Przyjacielu właśnie takie incydenty sprawiają że on się nadaje na to stanowisko. Charakter to podstawa w tym zawodzie.
Komentarz usunięty przez użytkownika

@sokot: a skąd wiesz że np. Valverde nie ma charakteru?

@LesRambles: A co ja wróżka jestem ? Nie wiem - oczywista sprawa. Poza tym nigdzie nie napisałem że Valverde nie ma charakteru.

@LesRambles: Czy sokot wspominał coś o Valverde?

@sokot: jesli Valverde się nie sprawdzi to zawsze można zmienić trenera :P

@LesRambles: Jak dla mnie to ani Varverde ani Unzue mnie jakoś nie przekonują specjalnie jeśli już wchodzimy na temat innych trenerów.

@sokot: a kogo byś wolał ? Allegriego? Conte? Koemana?

@LesRambles: Conte

@sokot: bo ? :)

@LesRambles: Bo uważam go za jednego z najlepszych trenerów obecnie na rynku. Juventus prowadził wyśmienicie Teraz w Anglii robi świetną robotę z Chelsea. Radzi sobie z gwiazdami i ma twardy charakter. Z Barceloną mógłby spokojnie sięgnąć po tryplet.

@sokot: dobry pomysł :) ale nie zapominaj że "Chelski" ma również wybitnych piłkarzy i została głównie odbudowana dzięki Mourinho a teraz Conte dowodzi armią piłkarzy ukształtowanych przez Jose M. tak jak Pep Guardiola dowodził Bayernem zbudowanym przez Juppa Heynckesa

@LesRambles: Ja tego tak nie postrzegam. Ostatni sezon Maurihno w Chelsea skończył się prawie ich spadkiem z ligi. Według mnie dopiero Conte zrobił z nich zespół.

@sokot: ale Mou ich zbudował tak jak Pep zbudował Barcę kiedy odnosiła największe sukcesy! to właśnie Pep sięgnął po młodych np Pedro! każdy trener ma swoje zasługi w budowaniu zespołu tylko że jeden większe a inny mniejsze ;)

@LesRambles: Nie no luz. W mojej ocenie Maurinho dużo dal niebieskim w latach 2004-2007. Niestety jego powrót w latach 2013-2015 to była porażka.
« Powrót do wszystkich komentarzy