Freixa: Kassai bardziej wpłynął na wynik meczu niż Aytekin

Łukasz Lewtak

21 kwietnia 2017, 13:50

Marca/AS

16 komentarzy

Były dyrektor i kandydat na prezydenta FC Barcelony Toni Freixa był gościem stacji radiowej COPE, w której wypowiedział się na temat kontrowersji związanych z sędziowaniem w Lidze Mistrzów, sankcji nałożonej na Neymara oraz nadchodzącego El Clásico.

Sędziowie: „Z całą pewnością Kassai bardziej wpłynął na wynik meczu niż Aytekin (w spotkaniu Barçy z PSG - przyp.red.). Kiedy po faulu Casemiro na Robbenie sędzia sięgał do kieszeni po kartkę, co mu się stało? Chcę, żeby Ligę Mistrzów wygrało Atlético. Jeśli nie, to Juventus. Jeśli nie, to Monaco. A jeśli nie Monaco, to niech zawieszą rozgrywki”.

Kara dla Neymara: „Jest mi obojętne, czy zagra Bale, ale to, że nie będzie mógł wystąpić Neymar, to prawdziwy wstyd”.

El Clásico: „Jeśli wygra Real, zdobycie mistrzostwa będzie dla Barcelony praktycznie niemożliwe, trzeba być realistą”.

Przedłużenie umowy Iniesty: „Na pewno zawodnik i klub bardzo łatwo dojdą do porozumienia i Iniesta przedłuży kontrakt”.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powiedzcie mi gdzie Aytekin popełnił błąd ? Chyba jedynie w sytuacji z Masche ale akcja była daleko od
głównego sędziego i na pełnej szybkości więc wiadomo mogli się pomylić, VAR na pewno by wtedy pomógł. A karne dla nas ? Arbiter w każdym sądzie by się wybronil bo kontakt graczy PSG z graczami Barcy był w obu sytuacjach, a że Luis dodał od siebie no cóż nie pierwszy i nie ostatni raz. Śmiem twierdzić dodatkowo, że PSG mogło mecz też kończyć w 10 ale się sędzia zlitowal.
Mecz Bayernu z białymi to był zaś rozbój, kradzież, przekręt jak kto woli i trzeba rzeczy nazywać po imieniu.

"Chcę, żeby Ligę Mistrzów wygrało Atlético. Jeśli nie, to Juventus. Jeśli nie, to Monaco. A jeśli nie Monaco, to niech zawieszą rozgrywki”-jakbym słyszała siebie

Powiem tak. Decyzje pana Aytekina mogły być kontrowersyjne, za to Kassaiego po prostu były błędne.

Obiektywizmu u niego wcale

a co on ma powiedzieć, wiadomo, że będzie bronił barcy. no ale teraz to może sobie gadać, barcy już w LM nie ma

Rozumiem nienawiść i nie mam nic do niej, bo sam nienawidzę Realu z całego serca i to nigdy się nie zmieni. Ale nasze kłótnie ostatnio wyglądają tak, że jesteśmy pośmiewiskiem dla całej piłkarskiej Europy.

Zgadzam się z nim w zupełności, może poza wątkiem z Neymarem, bo mimo iż uważam że nie powinien zostać zawieszony, to jestem w stanie to zaakceptować, bo jego zachowanie jednak było niewłaściwe.

Były dyrektor i kandydat na prezydenta FC Barcelony - będzie mówił, że sędzia w meczu Barcelony bardziej wpłynął na wynik spotkania od sędziego w meczu Realu XD

Może faktyczne wpłynął, ale takie nagłówki trochę śmieszą. :D