Barça rozpoczęła przygotowania do El Clásico

Łukasz Lewtak

20 kwietnia 2017, 15:45

Sport/Mundo Deportivo

34 komentarze

Piłkarze pierwszej drużyny FC Barcelony odbyli dziś pierwszy trening po pożegnaniu się z Ligą Mistrzów.

Zawodnicy odbyli zajęcia regeneracyjne po spotkaniu z Juventusem i jednocześnie rozpoczęli przygotowania do niezwykle ważnego niedzielnego El Clásico na Santiago Bernabéu. Piłkarze Luisa Enrique nie byli dziś w najlepszych nastrojach i trudno im się dziwić – mistrzowie Włoch nie pozostawili im wczoraj żadnych złudzeń i okazali się zdecydowanie lepsi w dwumeczu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Katalończycy muszą jednak szybko podnieść się po tym ciosie, aby w niedzielę nie stracić szansy na zdobycie kolejnego trofeum.

W dzisiejszym treningu w Ciutat Esportiva wzięli udział wszyscy dostępni piłkarze pierwszego zespołu oraz Carles Aleñá i Alex Carbonell z Barçy B. Leo Messi, Neymar i Gerard Piqué ćwiczyli na siłowni. Jutro zawodnicy będą mieli dzień wolny, a w sobotę odbędą drugi i zarazem ostatni trening przed El Clásico.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Heh Gd to zupełnie inna bajka real na fali a barca w dolku czy odwrotnie nie ma znaczenia, z motywacja i zaangażowaniem tez nie ma problemu, oby tylko sędziowie nie skiepścili nam weekendu
HM
« Powrót do wszystkich komentarzy