Kibice Realu chcą zgotować Piqué piekło podczas El Clásico

Ola

30 marca 2017, 14:50

Sport

155 komentarzy

Najzagorzalsi kibice Realu przygotowują kampanię „anty-Piqué” na nadchodzące El Clásico na Santiago Bernabéu. Wypowiedź piłkarza Barcelony po meczu reprezentacji Hiszpanii zirytowała dużą grupę madridistów i wielu z nich chce, by Gerard Piqué zapłacił za swoje słowa podczas kwietniowego pojedynku.

Kibice Realu nie mogą się doczekać przyjazdu Piqué na Santiago Bernabéu. Niektóre media zaczęły już podgrzewać atmosferę przed meczem, a nawet zachęcać kibiców Królewskich, by odpowiednio „przywitali” katalońskiego stopera. Madridistas chcą mu jak najbardziej utrudnić grę w tym spotkaniu i w tym celu zamierzają przeraźliwie gwizdać za każdym razem, gdy będzie przy piłce.

Wśród mediów promujących tę kampanię znajduje się portal Defensa Central, który skupił swoją uwagę na Piqué po tym, jak stoper przyznał, że nie podobają mu się wartości Realu Madryt. Gerard zwrócił uwagę, że osoba, która oskarżyła Messiego i Neymara o oszustwa podatkowe, regularnie zasiada w loży Santiago Bernabéu, natomiast Cristiano Ronaldo może liczyć na odmienne traktowanie.

Kibice Królewskich nie przepuszczą okazji, by ukarać obrońcę, który nigdy nie gryzł się w język, wypowiadając się na temat ich drużyny. Swoim zachowaniem zapracował na miano wroga publicznego numer 1 na Santiago Bernabéu, o czym zapewne doskonale przekona się 23 kwietnia w trakcie El Clásico.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pamiętam jakie piekło mu zgotowali podczas pamiętnego 0-4 na Bernabeu. W 50 minucie już prawie nikt nie gwiazdał.

@BarcaFan17: I jeszcze ta setka Munira w ostatnich minutach meczu na 5-0. Ahh gdyby przepuścił piłkę do Pique :D Co to by się działo.

@dawidos678: Pamiętam jak Pique popatrzył wtedy na Munira. Gol Pique byłby czymś wspaniałym.
« Powrót do wszystkich komentarzy