Trzy tygodnie przerwy dla Ardy Turana

Majerr

29 marca 2017, 14:58

Sport

38 komentarzy

Złe wiadomości dla Luisa Enrique. W ciągu najbliższych trzech tygodni asturyjski szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z usług Ardy Turana, który nabawił się kontuzji mięśniowej.

Jak poinformowała FC Barcelona turecki pomocnik cierpi z powodu kontuzji mięśnia przywodziciela prawej nogi. Przypomnijmy, że Turan wziął udział w pierwszym meczu swojej reprezentacji przeciwko Finlandii, jednak zabrakło go w drugim spotkaniu z Mołdawią. Gracz Barçy opuścił zgrupowanie kadry narodowej w poniedziałek, a do katalońskiego klubu doszły słuchy o urazie jego zawodnika. Normalną procedurą w takich sytuacjach jest to, że zawodnik kontaktuje się z klubem i jak najszybciej pojawia się w Ciutat Esportiva, aby przejść odpowiednie badania medyczne. Turek zachował się jednak inaczej.

Przed wyjazdem na reprezentacje Turan otrzymał pozwolenie na to, aby wrócić do klubu w środę. Wiadomość o urazie pomocnika sprawiła jednak, że w Barcelonie spodziewano się szybszego powrotu Ardy. Turan nie dał natomiast żadnego znaku życia i dopiero dzisiaj pojawił się w Ciutat Esportiva. Wywołało to ogromne zaskoczenie w klubie, ponieważ oczekiwano na telefon od tureckiego pomocnika zaraz po tym, jak zawodnik dowiedział się, że nie zagra z Mołdawią. Zaskakujące jest to, że dopiero dzisiaj Turek poddał się badaniom medycznym, które wykazały kontuzję mięśnia przywodziciela prawej nogi wyłączającej podopiecznego Luisa Enrique z gry na trzy tygodnie. Nie ulega wątpliwości, że takie zachowanie Turana podało w wątpliwość jego profesjonalizm.

Arda Turan
Arda Turan
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 27.03.2017
  • Przewidywany czas powrotu: około trzy tygodnie

Kontuzja

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Połowe tutaj ciamciaków chcących go sprzedać do Chin powinno się wysłać ale raczej do Wietnamu by poszukali swoich małych rozumków, bo lepszy rydz niż nic....

jak dla mnie Arda to bardzo dobry grajek, my polacy jesteśmy tacy że jak coś jest dobrze to chwalimy w niebo głosy, a jak jest gorzej to od razu mieszamy z błotem, jak dla mnie nie byłby taki podatny na kontuzje i jego gra byłaby dużo lepsza jakby grał regularnie, ja nadal twierdze ze przyćmiłby neymara jakby grał non stop i miał szanse wystrzelić, a takie dziecinne komentarze sprzedać chinczykom itp są żałosne, tak jak sprzedaż villi, fabregasa itp itd

Co Wy chcecie od Ardy?
Może nie grał dobrze sezon temu ale teraz gra dobrze i jest dobrym zmiennikiem Neymara.

Myślę że po tym sezonie się z nim rozstaniemy

Jego marzeniem jest zwycięstwo w LM w barwach Barçy. W takim razie wygrywamy i żegnamy :)

Kierunek Chiny

I pomyśleć, że za Niego i Gomesa byłby jeden, konkretny Verratti...

Ciekawe czy Chińczycy nadal by zaoferowali za niego dobrą kasę.

Opuszcza po sezonie.

Chiny już czekają.

Dziwne zachowanie. Nie oszukujmy się Ardek powinien od nas odejść latem, ostatni dzwonek na porządną sumkę.

Mysle,ze prawnicy Realu juz badaja sprawe....

VeB

Hahha te teksty o profesjonaliźmie mnie rozwalają
konto usunięte

Sprzedać Chińczykom :D

Lubię Turana ale to ostatni moment zeby wyciągnąć za niego jakas znacząca kase. Z niektórymi piłkarzami należy sie pożegnać po tym sezonie i to bez sentymentów bo na nie nie ma w piłce ba takim poziomie miejsca. W jego miejsce widziałbym Deulofeu, nie mowię tutaj tylko z perspektywy wczorajszego występu w reprezentacji. Gosc jest stworzony zeby grać u nas, prawda jest taka ze jak naszemu genialnemu trio nie idzie to my nie mamy nikogo przebojowego na ławce co mógłby wejść i odmienić losy meczu - i takim brakującym ogniwem jest Gerard.

PS. Boję sie, że przez ostatnie lata odchodzimy od dawnych ideałów. Przez ostatnia dekadę o podst 11 La Roja stanowili nasi wychowankowie lub piłkarze naszego klubu, dzisiaj 4 piłkarzy Realu gra w podstawie a i ich wychowankowie wchodzą z ławki w trakcie spotkania. Mamy do czynienia z odwrotna sytuacja, za to my kupujemy gosci za grube mln którzy prezentują wcale nie wyższy poziom niz młodzi piłkarze ze szkółki wchodzący dopiero w dorosła piłkę. Az mnie serce boli jak widze Thiago w koszulce Bayernu.

Szklany się coś zrobił :/ Lubię go bardzo, mega pozytywnym człowiekiem się wydaje ale moim zdaniem mi wszystko jego transfer nie wyszedł po prostu. Nie pasuje do naszego stylu gry. Owszem, strzelił kilka bramek, ale to były bramki głównie przy ustawionym wyniku. W grze mało pożytku. Jestem zdania że jak wpłynie latem za niego jakaś niezła oferta to zaakceptować się ją powinno bez zastanowienia. Poza tym parę mln by wpadło na konto w razie sprowadzenia jakiejś petardy na środek pola np Coutinho ;)

Czas zacząć z Chińczykami rozmawiać. Nie dość, że szklany to jeszcze widzę, że do profesjonalizmu mu daleko.

A na sprzedaży Turka będzie można zarobić. Kto wie, czy teraz nie jest to ostatni dzwonek.

Jeśli Chinczycy nadal trzymają się mocno to sprzedać, zgarnąć kasę i zapomnieć o tym, że grał w Barcelonie.

Kolejna kontuzja która wyklucza go z gry na kilka tygodni. Ostatnio Arda strasznie szklany się zrobił, co jakiś czas wylatuje na krótki okres, a potem dziwi się że nie gra, skoro nawet nie ma kiedy złapać formy.

Zawodnik kupiony tylko pod Beko i dla złapania większej popularności w Turcji.

Mała korekta, Redakcjo - podaje się W wątpliwość, nie POD ;)

Transfer pomyłka. Tak naprawdę niczego nam nie dał, jedynie jakieś przebłyski miewał od czasu do czasu. Jak napłynie odpowiednia oferta to sprzedać bez zastanowienia. Nie pasuje do tego systemu gry kompletnie, jedynie na skrzydle jako tako ogarnia(też bez szalenśtw), ale Neymar odpoczywa bardzo rzadko więc pożytku z Turana większego nie ma