Koniec sezonu dla Aleixa Vidala!

Łukasz Lewtak

11 lutego 2017, 23:13

FCBarcelona.cat

215 komentarzy

FC Barcelona wydała oficjalny komunikat w sprawie kontuzji, jakiej w meczu z Deportivo Alavés nabawił się Aleix Vidal.

Kataloński prawy obrońca przeszedł dziś operację prawej kostki w szpitalu w Vitorii i jego uraz okazał się na tyle poważny, że zawodnik będzie musiał pauzować przez aż pięć miesięcy. To oznacza koniec sezonu dla Aleixa Vidala.

Przypomnijmy, że obrońca Barcelony doznał kontuzji prawej kostki w samej końcówce meczu z Deportivo Alavés, już przy wyniku 6:0 dla gości, po ostrym starciu z Theo Hernándezem. Doszło do skręcenia stawu skokowego z przemieszczeniem. Stało się to w momencie, w którym Aleix Vidal miał za sobą serię udanych występów w barwach Barçy. Niestety w momencie, kiedy odzyskał zaufanie Luisa Enrique, los sprawił, że czeka go niemal półroczny rozbrat z futbolem.

Aleix Vidal
Aleix Vidal
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 11.02.2017
  • Przewidywany czas powrotu: Sezon 2017/18

Kontuzja

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak powazna kontuzja ktoregokolwiek z naszych zawodnikow bylaby tragedia. Jednak Aleixa darze szczegolna sympatia (zapewne nie tylko ja),zdobyl moje "serce" swoja praca, pasja i upartoscia w dazeniu do celu. Jego radosc w ostatnich spotkaniach.... Czlowiek patrzac na te sceny mial banana na twarzy. Tak bardzo mi szkoda Aleixa, nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek i kogokolwiek kontuzja tak mnie zasmucila.
Wroc silniejszy, czekamy!

« Powrót do wszystkich komentarzy