Z Atlético w półfinale Pucharu Króla!

Majerr

27 stycznia 2017, 12:08

204 komentarze

Dziś kilka minut po 13 rozpocznie się losowanie par półfinałowych Pucharu Króla. Śledź relację z tego wydarzenia wspólnie z FCBarca.com!

Nie o 12:00, jak było to przewidziane, lecz godzinę później rozpocznie się losowanie par ½ finału Pucharu Króla. O awans do wielkiego finału powalczą w tym roku Alavés, Atlético, Barcelona i Celty.

13:29 – I to już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za wspólne śledzenie transmisji z losowania par półfinałowych Pucharu Króla.

13:24 - Pierwszy mecz zostanie rozegrany 1 lutego. Rewanż odbędzie się 7 lutego.

13:23 – Komentarz Sergiego Roberto: – kolejny raz gramy z Atléti. Znamy się bardzo dobrze. To będą trudne mecze. Mamy wielkie nadzieje na awans. Jak powiedział Koke, ważne będą detale. Dobrze, że rewanż gramy u siebie. Takie rywalizacje wymagają tego, aby dać od siebie maksimum.

13:21 – Koke: – wiemy, że to trudny rywal. Od kilku lat mierzymy się z nim w różnych rozgrywkach. To będzie ładna rywalizacja. O awansie zadecydują detale.

13:17 - Druga para: Atlético - FC Barcelona. Rewanż na Camp Nou!

13:16 - Barça zagra tym samym z Atlético!

13:15 – Pierwsza para: Celta – Alavés!

13:15 – Celta zagra z…

13:12 – Dobra, zaczynamy to, co tygryski lubią najbardziej!

13:08 – Koke zgadza się z obrońcą Barçy: – na tym etapie nie ma znaczenia, kogo się wylosuje.

13:05 – O proszę, krótki wywiad z Sergim Roberto: – jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że po raz kolejny jesteśmy w półfinałach. Na tym etapie mecz z jakimkolwiek rywalem będzie trudny. Czekamy na wyniki losowania.

13:01 – Zaczynamy część wstępną. Przywitania, chwila gadaniny. Za kilka minut danie główne.

12:51 – Na Facebooku transmisja jest już dostępna. Na ten moment jest już około 1000 oglądających. Ilu z nich to użytkownicy FCBarca.com?

12:47 – To jak, na kogo trafi Barcelona? Będzie okazja do zrewanżowania się Alavés? Czy może czekają nas dwa mordercze starcia z Atléti? Jakie są Wasze przeczucia?

12:30 – Losowania w Pucharze Króla mają nieco inny przebieg niż chociażby w Lidze Mistrzów. W krajowym pucharze losowania odbywają się z udziałem przedstawicieli drużyn uczestniczących w danej fazie turnieju. Oznacza to tym samym, że to właśnie ci przedstawiciele (po jednym z każdego klubu) losują kulki z nazwami zespołów, a nie robi tego jedna osoba, tak jak odbywa się to w Lidze Mistrzów.

12:22 – Przypomnijmy turniejową drogę wszystkich uczestników półfinałów Pucharu Króla. Alavés pokonało Nàstic, Deportivo oraz Alcorcón. Atlético odprawiło z kwitkiem Guijuelo, Las Palmas i Eibar. Barcelona wyeliminowała zespoły Heculésa, Athleticu oraz Realu Sociedad. Z kolei Celta rozprawiła się z Murcią, Valencią i Realem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trzeba w końcu Atleti oyebać w dwumeczu, a Celcie nalezy sie finał za to że pykneli Real :)

@etobzyk: dokładnie myślę tak samo:)
« Powrót do wszystkich komentarzy