Piqué do Tebasa: Widziałeś to?!

Ola

9 stycznia 2017, 00:08

Marca

113 komentarzy

Zanim Gerard Piqué udał się do szatni po meczu z Villarrealem, skierował się do loży, w której siedział m.in. prezes La Ligi Javier Tebas. Obrońca Barcelony był wyraźnie wzburzony decyzjami sędziowskimi.

Według RAC1 Piqué skierował do Tebasa następujące słowa: „widziałeś to? Tak, ty, ty, widziałeś to?”. Cała sytuacja została również zarejestrowana przez kamery Movistaru.

W strefie mieszanej dziennikarze zapytali Gerarda o jego gesty. Zawodnik Barçy odparł, że ich adresat dobrze wie, do kogo były skierowane. Już w trakcie meczu Piqué podbiegł do loży, kiedy sędzia nie podyktował rzutu karnego po zagraniu ręką Bruno Soriano.

Warto przypomnieć, że kataloński obrońca narzekał na sędziowanie również w meczu pucharowym z Athletikiem. „Chcemy grać w piłkę nożną, a nie w ruletkę”, powiedział po tamtym spotkaniu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ludzie, którzy na tej stronie ,,myślą” , że krzyczenie i wyrażanie swojej frustracji jest objawem waleczności to są najprawdopodobniej nadal w gimnazjum albo dopiero co je ukończyli. Ci co są bardziej doświadczeni życiowo wiedzą, że takie zachowanie to brak ogłady, rozpieszczenia i niewychowania. W prawdziwym życiu nie można drzeć mo….dy na prezesa działu tylko dlatego że kolega dostał podwyżkę a ja nie. Niestety to jest życie ale czego się spodziewać po rozpieszczonej gwiazdeczce, której się w tyłku poprzewracało. W tych czasach narzekamy na młodzież, że jest roszczeniowa i uważa, że jej się wszystko należy a na tej stronie człowiek, który jest idealnym przykładem takiego zachowania zostaje wyniesiony na piedestał !!!! Pozdro

@gen_franco: Generalnie może i masz rację, ale jeżeli w Twojej pracy kierownik regularnie r**ha cię w d*psko, to możesz tą pracę zmienić. Barcelona, jak również inne kluby które cierpią przez amatorszczyznę hiszpańskich sędziów nie może zrobić nic poza krzykiem i narzekaniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy