Piqué do Tebasa: Widziałeś to?!

Ola

9 stycznia 2017, 00:08

Marca

113 komentarzy

Zanim Gerard Piqué udał się do szatni po meczu z Villarrealem, skierował się do loży, w której siedział m.in. prezes La Ligi Javier Tebas. Obrońca Barcelony był wyraźnie wzburzony decyzjami sędziowskimi.

Według RAC1 Piqué skierował do Tebasa następujące słowa: „widziałeś to? Tak, ty, ty, widziałeś to?”. Cała sytuacja została również zarejestrowana przez kamery Movistaru.

W strefie mieszanej dziennikarze zapytali Gerarda o jego gesty. Zawodnik Barçy odparł, że ich adresat dobrze wie, do kogo były skierowane. Już w trakcie meczu Piqué podbiegł do loży, kiedy sędzia nie podyktował rzutu karnego po zagraniu ręką Bruno Soriano.

Warto przypomnieć, że kataloński obrońca narzekał na sędziowanie również w meczu pucharowym z Athletikiem. „Chcemy grać w piłkę nożną, a nie w ruletkę”, powiedział po tamtym spotkaniu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brawo Pique! Prawdziwy KAPITAN na boisku i poza nim. ZAWSZE stojący za swoim klubem i kolegami z drużyny, bezkompromisowy i mówiący wprost, bez owijania. Dla mnie jest idealnym kandydatem na przyszłego prezydenta Barcy i sądzę, że ma to stanowisko już "w kieszeni". Nie potrzeba nam kolejnego "dyplomaty", tylko kogoś, kto zacznie się stawiać i głośno mówić o tym, co jest złe i krzywdzące dla klubu. Chociaż i tak znajdują się idioci, którzy twierdzą: "Ja to Pique nie lubię, on tylko gada, pajacuje i prowokuje".

@LuisSalvano: I bardzo dobrze, trzeba sprawę postawić jasno, że liga jest cholernie ustawiona przeciwko obrońcy tytułu. Nie da się inaczej wytłumaczyć to co wyprawiają sędziowie w meczach z nami i z Realem. I są to 2 skrajne zachowania arbitrów. Jak wytłumaczyć to że w ciągu ostatnich 2 meczów zostaje zabrane nam 4 rzuty karne? W meczu innego "giganta" dyktuje się karne gdzie często nie ma nawet żadnego przewinienia!!! Wiem, wiem ostatnio to było w CDR ale fakt jest faktem.
Dlatego jestem pełen podziwu dla Pique, koleś ma charakter, VeB!!!

@cyron1: Otóż to. Jednak nadal na chociażby fcbarca.com można znaleźć ludzi krytykujących zachowania Pique, co jest jednocześnie przykre i żałosne...

« Powrót do wszystkich komentarzy