Maradona: Argentyna sięga dna, a co będzie po Messim?

Łukasz Lewtak

26 listopada 2016, 11:11

Mundo Deportivo

21 komentarzy

Diego Maradona wypowiedział się na temat obecnej reprezentacji swojego kraju i nowych pomysłów FIFA, które praktycznie uniemożliwią młodym Argentyńczykom wcześniejszy wyjazd do Europy.

– Porozmawiam z Infantino i wywalczę nowości dla Argentyny, ponieważ zawiedliśmy i sięgamy dna. Co będzie po Messim? Z tymi piłkarzami nie może pracować ktokolwiek, ponieważ później są potrzebni w dorosłej reprezentacji i nikt nie przyjeżdża. Mamy piękny kompleks w Ezeizie i nikt tam nie trenuje, nawet sędziowie. Trzeba wziąć się do pracy i to rozwijać, nie można żyć w fantazji Superligi, kiedy są kluby, które nie mogą utrzymać się w Primera – powiedział Maradona.

Diego Maradona chwalił również pomysł, aby reprezentacja Argentyny rozgrywała najbliższe mecze eliminacji mistrzostw świata na stadionie Boca Juniors. Do tego przychyla się także Leo Messi. – Jeśli reprezentacja będzie grać na la Bombonerze, pójdę jej kibicować. Denerwuje mnie, kiedy mówi się, że River wynajmuje stadion reprezentacji. Wszyscy zwariowaliśmy! Zawodnicy zasługują na to, aby grać na la Bombonerze i czuć się wyjątkowo – podkreślił Maradona.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Diego Testoviron Maradona xD

Diego chłop teraz żyje z głupich wypowiedzi i zegarków.

Dwa zegarki, nieźle :D

hmm, facet nosi zegarek na prawej czy lewej? a dobra załoze na obie :-D
Komentarz usunięty przez użytkownika

Oj patrząc na poziom jaki jeszcze całkiem niedawno prezentowała nasza reprezentacja, Argentyna jest daleko od dna, a nawet wt tym momencie sądzę, że jest lepsza od Polski, choć z chęcią obejrzałbym bezpośrednie starcie pomiędzy nimi, by sprawić czy mam rację :)
konto usunięte

Na Bombonerze jak najbardziej:) Tam jest najlepszy doping i najlepsi kibice w Argentynie.Po za tym bardzo kameralny stadion,trybuny blisko murawy, a nie beżnia niczy na River.Dzięki klimatowi na tym stadionie,niejednemu z przeciwników Argentyny rurka zmięknie juz przed rozpoczęciem meczu:)

Na co mu dwa zegarki? :D

Co on ma po zegarku na rękę?? Oj Diego ta masa wciągniętego koksu swoje z głową zrobiła.