Arroyo: Messi niedługo przedłuży umowę

Julia Cicha

17 listopada 2016, 18:00

Sport

13 komentarzy

Manel Arroyo wystąpił w programie "El Larguero" na antenie Cadena SER, gdzie jasno oznajmił, że przyszłość Leo Messiego jest związana z Barceloną.

Arroyo nie ma wątpliwości, że napastnik przedłuży umowę z FC Barceloną: – zrobimy wszystko, by Messi zakończył karierę w Barçy. Nie ma powodów do zmartwień. Messi niedługo przedłuży umowę.

Wypowiedź ta miała miejsce kilka dni po tym, jak Marca poinformowała, że Messi nie ma zamiaru przedłużać współpracy z Barceloną. Otoczenie Argentyńczyka zdementowało te plotki, a Arroyo zapewnia, że klub “zajmie się zapewnieniem odpowiednich warunków, by Messi został w Barcelonie”.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech najlepiej zostanie w Barcelonie do końca kariery i tutaj ją zakończy.
konto usunięte

Cadena SER podaje dobre informacje, jest to dobre źródło, o niebo lepsze niż te szmatławce madryckie i katalońskie.

Nie wyobrażam sobie go w innych barwach w Europie, gdyby grał przeciw nam nie ogladałbym tego meczu, jednak nie wierze żeby nie przedłużył, po prostu nie wierze :)

Czyli czekaliśmy na sponsora... Mam nadzieje że pensja mu jakoś drastycznie nie wzrośnie, bo zarabia już bardzo dużo.

I po co? To jest smiech na sali ze Messi prawie co rok dostaje nowa umowe... zreszta kazdy topowy pilkarz tak ma. To sie musi skonczyc, kocham pilke ale placenie tyle kasy za kopanie duzego balona z bramki do bramki to smiech na sali... Chirurdzy ledwo co 6000zl miesiecznie... Kazdy pilkarz powinien miec obowiazek oddawac 50% swoich zarobkow zeby stworzyc swiat lepszym miejscem a nie tak jak Rooney kupowac 15 samochodow

Marca już szykuje okładkę...oh wait!

I ja mu wtedy mówię: Messi, weź chłopie niedługo przedłuż umowę. ~ L. Wałęsa

Bardzo dobrze powinien dostać kontrakt do końca kariery.