Barça jest już obecna w biurze Rakutena

Majerr

17 listopada 2016, 15:40

Sport

12 komentarzy

Wczoraj FC Barcelona poinformowała o podpisaniu umowy z nowym sponsorem głównym, którym został Rakuten. Już kilka godzin po zawarciu ostatecznego porozumienia w biurze japońskiej firmy pojawiło się zdjęcie piłkarzy Barçy.

Japoński gigant w dziedzinie sprzedaży internetowej umieścił w swoim biurze centralnym w Tokio zdjęcie piłkarzy FC Barcelony, co można uznać za pierwsze widoczne następstwo porozumienia pomiędzy Barçą a Rakutenem.

Odwiedzający biuro Rakutenu w Tokio zastaną w holu wielki błyszczący ekran, na którym logo japońskiej firmy znajduje się tuż obok zdjęcia pierwszego zespołu Barçy. Z racji tego, że Katalończycy wciąż są związani umową z Qatar Airways (porozumienie z Rakutenem wejdzie w życie od sezonu 2017/18), gracze Barçy mają na swoich koszulkach nazwę katarskich linii lotniczych.

Warto przypomnieć, że to właśnie w tym budynku przed rokiem Gerard Piqué spotkał się z prezesem firmy Rakuten. Po podpisaniu umowy z FC Barceloną mówi się, że to wychowanek klubu był inicjatorem negocjacji pomiędzy obiema stronami.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Już oddawna wiedziałem że Pikabera ma gadane ale nie sądziłem że załatwi takiego sponsora co zapłaci nam najwięcej za miejsce na koszulce:)

Cieszę się że to właśnie z nimi podpisaliśmy kontrakt,bo myślę że obok Huawei był to najlepszy sponsor dla nas
konto usunięte

Ma ktoś link do tego obrazu Barcelony na tym zdjęciu? Chcę na tapetę :D

Strasznie cieszy mnie ta umowa, nie wiem tylko co bardziej - to że to japońska firma, ilość pieniędzy jakie dostanie klub czy to, że to Gerard pomógł w zawarciu umowy :D