Piqué ponownie spotkał się z prezesem nowego sponsora Barçy

Majerr

17 listopada 2016, 12:02

Sport

15 komentarzy

Wczoraj wieczorem odbyła się uroczysta kolacja, w której udział wzięli przedstawiciele FC Barcelony i Rakutenu. Świętowali oni osiągnięcie porozumienia, na mocy którego japońska firma zostanie nowym głównym sponsorem katalońskiego klubu. Co ciekawe na tym wydarzeniu pojawił się Gerard Piqué.

Gerard Piqué w towarzystwie Shakiry wziął udział we wczorajszej uroczystej kolacji, która odbyła się z okazji podpisania umowy sponsorskiej pomiędzy FC Barceloną a Rakutenem. Przypomnijmy, że logo japońskiego giganta w dziedzinie sprzedaży internetowej pojawi się na koszulce Barçy od przyszłego sezonu i pozostanie na niej do końca kampanii 2020/21.

Wczoraj informowaliśmy Was, że to Gerard Piqué był inicjatorem negocjacji z firmą Rakuten, o czym mogliście przeczytać w tym artykule. Po podpisaniu umowy pomiędzy Barçą a Rakutenem kataloński obrońca drużyny Luisa Enrique został zaproszony wraz z Shakirą na uroczystą kolację, na której celebrowano osiągnięcie ostateczniego porozumienia pomiędzy obiema stronami.

O powyższym fakcie media dowiedziały się od samego prezesa Rakutenu Hiroshiego Mikitaniego, który na swoim koncie na Twitterze zamieścił zdjęcie z tego spotkania. Na nim widzimy między innymi piłkarza Barçy i kolumbijską piosenkarkę, a także Josepa Marię Bartomeu oraz samego Mikitaniego. Prezes Rakutenu podpisał poniższą fotografię w następujący sposób: „uroczysta kolacja z Prezydentem Barto, Generardem i Shakirą. Jesteśmy ogromnie zaszczyceni z bycia innowacyjnym partnerem i głównym sponsorem FC Barcelony”.

W ten sposób prezes nowego sponsora Barçy po raz kolejny okazał swoje ogromne zadowolenie z osiągniętego porozumienia, dzięki któremu gigant w dziedzinie futbolu i gigant w dziedzinie sprzedaży internetowej od przyszłego roku rozpoczną współpracę.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czyli można powiedzieć że to dzięki Pique mamy kontrakt z Rakuten
konto usunięte

nie ma co, prezydent pełną gębą :D

Generard :D
I ubrany jak na spotkanie z kolegami :D

Ja nawet nie zazdroszcze Pique tej sławy, kasy i tego że gra w Barcelonie..., ale Shakiry to mu strasznie zazdroszczę :D sam mam ładną i seksowną dziewczynę, ale jednak ciało i ruchy Shakiry to jest kosmos ;P
konto usunięte

Ubiór na poziomie...

Po prostu prezes chciał poznać Shakirę.

Klub będzie za parę lat w dobrych rękach :)

Na zdjęciu widzimy naszego przyszłego prezydenta klubu.