Dyrektor sportowy Valencii: Undiano będzie się wstydził tego meczu

22 października 2016, 19:49

Marca

37 komentarzy

Dyrektor sportowy Valencii Suso García Pitarch w ostrych słowach skrytykował Undiano Mallenco, który jego zdaniem nie stanął na wysokości zadania w meczu Los Che z Barceloną.

– Undiano będzie się wstydził tego meczu, jeśli go później obejrzy. W pierwszych trzydziestu minutach miały miejsce trzy decydujące akcje – bramka Messiego, przy której Suárez uniemożliwił zobaczenie piłki Alvesowi, kartka dla Busquetsa i rzut karny po faulu na Rodrigo. Te trzy akcje miały decydujący wpływ na przebieg spotkania. Undiano musi to sobie zobaczyć i pomyśleć, że hiszpański futbol i taki mecz jak ten nie zasługują na tak żałosne sędziowanie – powiedział García Pitarch.

Ok, możemy się umówić, że cofamy się w czasie i tym razem sędzia podejmuje tylko właściwe decyzje. Czyli gola nie ma, jest 0-0, a Valencia gra w 9, pasuje panie Pitarch?

Co za baran!!! Wymienia jakieś lajtowe rzeczy naszym, a jakoś zapomniał chociażby o połamanym Inieście, albo o wejściu w Andre Gomesa na czerwoną kartkę :/ Najgorsze jest to, że taki Perez nawet Iniesty nie przeprosił, a potem dalej grał jak jakiś psychol! Także panie Pitarch, walnij się pan z całej siły w swój pusty sagan!!! :D

Czekam na upokorzenie tych szmat na CN

Gościu ma rację,polać mu,bo w pierwszych 30 minutach sędzia nie pokazał kilku ewidentny kartek za brutalne wejścia graczy Valencii,także sędzia będzie się wstydził po obejrzeniu meczu.

I zaczyna się przepychanka... a faule w 1.połowie karygodne umknęły panu...

Kurw.a juz tak powiem, mać. Żeby tych wszystkich płaczków szlag. Spoko, bramka nasza niesprawiedliwa na 1:0, powiedzmy to otwarcie, ale czepiać się każdej pierdołki i twierdzić, że to było decydujące i to było decydujące, i to też decydujące, a to też, ale nie widzieć do jasnej cholery swoich rzeźników, jawnego skurwysy.ństwa w 12 minucie, patrzeć na mecz z perspektywy jedynych cierpientników, to trzeba mieć tupet, klapki na oczach, a w głowie kukułkę. A to, co odstawili kibice, nie nazwę nawet zezwierzęceniem, bo obrażę zwierzęta. Zawsze po takich ostrych meczach na wyjeździe, czekam, odliczam do rewanżu na CN, z ogromną nadzieją na piłkarskie upokorzenie takich szmaciarzy.

ma rację, Undiano powinien się wstydzić, że w pierwszej połowie mie wyrzucił z boiska dwóch piłkarzy Valenci...

Co raz co gorsze sędziowanie. Co mecz to zawsze sędzia jest w centrum uwagi Masakra... nie rozumiem tylko Valenci która skarży się tylko na sędziego bo przez niego stracili możliwość wygranej ale chyba zapomnieli że w 1 połowie powinni dostać 2 ewidentne czerwone kartki za brutalne faule... ale i tak nie zmienia to faktu że sędzia zj**ał cały mecz i pokrzywdzone są oby dwie drużyny.

Zgred zawsze pozostanie zgredem. Dziad zaślepiony własnym klubikiem. Myślę, że jakby mógł, to też by w Neymara rzucił butelką.

Wspominał coś o przyzwoleniu na rzeźnickie zachowania piłkarzy Nietoperzy? Może coś wspomniał o ataku kibiców na piłkarzy Barcy? Może następnym razem pozwolą im rzucać nożami? Może Mallenco pozwoli wyjść na murawę Nietoperzom z kosami za pazuchą? To Barca powinna grać w przewadze przynajmniej jednego zawodnika już po pierwszej połowie.

gdzie twój honor stary śmieciu ??

P.S.
Nawet jakby "sędzia" używał takich metod:
to powinni skończyć w 10 lub 9, więc bym nie gadał za bardzo.

To jakis stary belfer. Pewnoe nawet mu nie staje, nie mozna go brac powaznie.

W sumie może to i dobrze, że tak gada otwarcie. Może w końcu zrobią coś z tym sędziowaniem. Chyba wolałbym stratę tych 3pkt niż pozostanie Undiano w gronie sędziów bez kary za ten mecz.

Gazeta Marca będzie miała duże pole do popisu.
Barca znowu wygrała dzięki złemu sędziowaniu. Biedna Valencia

Zaczyna się głupia gadka szmatka :D

Wielki Pan Dyrektor!
Chyba sam powinien obejrzeć powtórkę pierwszych 30 min i spisać pomyłki sędziego w obie strony. Szkoda tego czytać

A także faul na Inieście na żółtą i 2 akcje Suareza w sumie na czerwoną. Nie mogę tego wyczytać. A no tak...

A zolta dla Parejy za faul taktyczny na Iniescie? TO, ze puscil gre dalej, nie zwalnia go od upomnienia faulujacego1!!!!

Co do tego faulu to moim zdaniem 50 na 50 zależy kto jak na to patrzy. ja na przykład uważam że nie było tam faulu ponieważ Umtiti aż tak bardzo nie pomagał sobie ręką ale z drugiej strony jakby odgwizdał faul to nie miałbym zbyt dużych pretensji do sędziego.

to nic ze mecz powinien się po połowie skonczyc walkowerem dla Barcy...

Japa ryj tam koniu bo Twoi chłoptasie też się nie popisali dzisiaj.

Zapomniało się panu Suso García Pitarch o innych błędach sędziego.Gdyby był obiektywny to powiedziałby o grzeszkach swoich zawodników .

Faul na Inieście, faul na Suarezie, faul na Gomesie. Każdy zasługiwał na kartkę, w tym ten na Gomesie na czerwoną. Około 75 minuty faul na Messim w polu karnym i nieodgwizdany karny, przymykanie oko na występki Abdenoura do czasu karnego(bo żółtą kartkę powinien otrzymać kilkanaście minut wcześniej).

Panowie zostańmy dżentelmenami i ugryźmy się w język bo po takim komentarzu można za dużo powiedzieć. Szkoda słów i dogłębna żenada aż boli....szkoda, że szczególnie Iniestę!

No tak obiektywnie widzimy tylko swoje. A Iniesta to sam jest sobie winien? Po tym nasi podskakiwali jak zające żeby mieć całe nogi. Metoda na Barce? Kosimy trawę!

Hahahahhahahahahhaha

A Barca nie rozmawia o sędziach i później idzie w świat uefalona. Po meczu w którym powinni grać od 20 minuty w 10, a mecz skończyć pewnie w 9, kanalia śmie pieprzyć o "krzywdzie".
Mnie to wnerwia, a brak reakcji, ciągły i powtarzalny, uwarzam za naiwność, bo jak udowodnił "Porque", narzekaniem na sędziów można wygrać mistrzostwo (2 sezon Realu Mu i 11 punktów które podarowali im sędziowie, bo bali się podejmować decyzji dla mu niekorzystnych).

Co za prymitywna i ukierunkowana wypowiedź.

stary walencjanski osle: a czemu nie wspominasz o czerwie dla mario suarezie, to bylo przed kazda z wymienionych przez ciebie sytuacji. wtedy walencja gralaby w 10 od 15 minuty.