Agent Neymara potwierdził ofertę ze strony PSG

Dariusz Maruszczak

9 września 2016, 13:10

Sport

68 komentarzy

Neymar, który odnowił niedawno kontrakt z Barceloną, mógł tego lata trafić do PSG. Negocjacje z mistrzami Francji znajdowały się już w końcowej fazie, ale piłkarz ostatecznie zdecydował się kontynuować karierę u boku Leo Messiego i Luisa Suáreza.

Agent Brazylijczyka Wagner Ribeiro przyznał w wywiadzie dla ESPN, że w PSG robili wszystko, żeby Neymar zdecydował się do nich dołączyć. Ostatecznie nie udało im się tego osiągnąć.

Nawet gigantyczna pensja nie była w stanie przekonać reprezentanta Brazylii. - PSG był w stanie zapłacić klauzulę odstępnego w wysokości 190 milionów euro. Neymar zarabiałby 40 milionów rocznie. Wolał jednak odnowić kontrakt z Barçą, nawet jeśli wiązało się to z otrzymywaniem mniejszej pensji. Pragnął po prostu pozostać w Barcelonie  - powiedział Wagner Ribeiro.

Przypomnijmy, że Neymar przedłużył kontrakt z FC Barceloną do 2021 roku, a wkrótce odbędzie się ceremonia z okazji podpisania przez niego tej umowy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I za to należy mu sie szacunek, nie pieniądze sa dla niego najważniejsze tylko sukces sportowy. Oczywiście o który latwiej w Barcelonie.

@H14: Tak zas bardzo to on stratny nie będzie...Ale masz racje ze szacun ze został mu sie należy

@daro22: No jeżeli chodzi o kasę to chyba jednak stratny będzie i to sporo bo o jakieś 23~mln :P
« Powrót do wszystkich komentarzy