Luis Suárez: Liverpool jest dla mnie bardzo ważny

Dariusz Maruszczak

5 sierpnia 2016, 12:10

Mundo Deportivo

9 komentarzy

Luisa Suáreza czeka w sobotę na Wembley wyjątkowy moment, jako że przeciwnikiem Barcelony będzie klub, w którym występował przez cztery sezony.

- Mam tam kilku przyjaciół, to bardzo dobry moment, żeby zagrać przeciwko Liverpoolowi - powiedział w wywiadzie dla Liverpoolfc.com.

- Całe szczęście, że to tylko mecz towarzyski, bo w Lidze Mistrzów lub w innym dużym turnieju granie przeciwko Liverpoolowi byłoby bardzo trudne.

- Dla piłkarza występowanie przed 90-tysięczną publicznością jest jak marzenie. Kibice Liverpoolu należą do najlepszych na świecie i myślę, że są podekscytowani możliwością zobaczenia tylu najlepszych zawodników na boisku.

- Każdy wie, że Liverpool jest w moim życiu bardzo ważny, zarówno dla mojej kariery, jak i całej mojej rodziny. Tam urodził się mój drugi syn. To dla mnie bardzo miły moment - wyznał El Pistolero.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Żebyś tylko nie bał sie im strzelić gola w dogodnej sytuacji. Niby mecz towarzyski ale dobrze by było ;)

Może El Pistolero coś ustrzeli :)

Luis, Liverpool jest dla ciebie niewątpliwie bardzo ważny, ale za 3-4 sezony wracaj do Amsterdamu odbudowywać Ajax. Wiem, że dobrze wspominasz Amsterdam, a kibice tam ciebie uwielbiają, dla nich ciągle jesteś najlepszy.

To będzie fajne spotkanie, zmierzą się moje dwa ulubione zespoły :)
Oczywiście będę za Barcą ale jak Liverpool wygra to się nie obrażę.

Ciekawy meczyk się zapowiada :D Dzięki Ci Zubi za sprowadzenie El Pistolero! :D