Ter Stegen: Jeśli moja sytuacja się nie zmieni, będzie trzeba porozmawiać

Ola

26 marca 2016, 09:30

AS

227 komentarzy

Marc-André ter Stegen nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Barcelonie. Niemiecki bramkarz, który gra jedynie w Pucharze Króla i Lidze Mistrzów, w wywiadzie dla SPORT1 przyznał, że zależy mu na częstszych występach.

- Chcę zrobić kolejny krok i grać więcej, bo sytuacja jest jasna: jeśli nic się nie zmieni, będzie trzeba porozmawiać z klubem.

- Na koniec sezonu będę miał na koncie jakieś 25 meczów. To nie jest mało, ale po powrocie ze zgrupowania reprezentacji w spotkaniu z Realem prawdopodobnie będę siedział na ławce. Patrząc długoterminowo, te 25 meczów to dla mnie niewystarczająco.

- Transfer? Za wcześnie, by o tym mówić. Teraz mamy mecze z Realem w lidze i z Atlético w Lidze Mistrzów. To jest najważniejsze. Potem zobaczymy, jaki Barça ma na mnie pomysł.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (227)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze