Piqué: Posiadanie Messiego w drużynie to luksus

Kamil Piłaszewicz

28 lutego 2016, 23:14

AS

12 komentarzy

Gerard Piqué udzielił pomeczowego wywiadu, w którym docenił klasę Messiego: - Posiadanie Leo w drużynie to luksus i przyjemność, która daje nam brutalną jakość techniczną.

- Sevilla bardzo dobrze się broniła i dużo nas kosztowało to, by zdobyć kolejne punkty do tabeli. Ponosimy duże koszty odniesionych zwycięstw w ostatnich meczach, ponieważ wygrana w Lidze Mistrzów bardzo dużo nas kosztowała, ale w taki sposób wygrywa się ligę - powiedział na wstępie Gerard Piqué w wywiadzie dla Movistar+.

Messi: - Messi pobudza nas do gry, wspomaga nas, pokazuje nowe cele itp... Posiadanie go w drużynie to luksus i przyjemność, która daje nam brutalną jakość techniczną. Oprócz tego ma pełnię swobody w poruszaniu się, by znaleźć najlepsze rozwiązanie. Są zespoły, które zatrzymują go lepiej niż inne, ale w rzeczywistości jest to niemożliwe - dodał Piqué.

Perfekcja: - Wyniki sa ładne, ale nie dają nam jeszcze tytułu. Musimy walczyć do końca sezonu. Wykonujemy wszystko bardzo dobrze, ale mamy również innych rywali w lidze niż Real. W tych rozgrywkach są również takie kluby jak Atlético, a w Pucharze Króla Sevilla. Podobnie jest w Lidze Mistrzów - powiedział pod koniec wywiadu strzelec jednej z bramek w dzisiejszym spotkaniu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

taka prawda. Geri to też luksus ;) to wychodzi kiedy grają inni pacjenci na obronie ;)

ciekawi mnie jak bardzo wkurfia go ta broda, ja mam identyko tylko że objętościowo połowę mniej jeszcze ale strasznie drapie i nie idzie się ułożyć w nocy na poduszce xd
ale jak to się mówi, "prawdziwi mężczyźni nie piją miodu, oni jedzą pszczoły" czy jakoś tak xd

posiadanie Messiego to jest zaszczyt i luksus odkąd gra dla nas chwała Barcelony lśni jaśniej niż słońce

Dziwne, że nie spytali go co sądzi o słowach Ronaldo.

Święte słowa Pique :)

Posiadanie w drużynie Pique to też rarytas :)

Swietnie jest również mieć takiego obrońce który strzela tyle bramek . Brawa za mecz dla Gerarda , i przede wszystkim za bramkę .

Świetny mecz Piquenbauer. Po tryplet! VAMOS!