Piqué: Jeśli nie wygramy Ligi, to będzie nasza wina

Looky

2 lutego 2016, 11:40

Mundo Deportivo

32 komentarze

Andrés Iniesta otrzymał wczoraj nagrodę dla najlepszego sportowca 2015 roku na gali organizowanej z okazji 110. rocznicy założenia Mundo Deportivo. Po jej zakończeniu pomocnik Barçy udzielił krótkiej wypowiedzi. Z mediami rozmawiał również inny laureat Gerard Piqué.

- Liga nie jest wygrana. Mówię to, bo tak czuję i taka jest rzeczywistość. Musimy patrzeć naprzód. Nasze wyniki w styczniu były bardzo dobre, ale wszyscy doskonale wiemy, że każde zwycięstwo dużo kosztuje. Czujemy jednak, że nasza praca jest taka, jaka powinna być. Nadal chcemy wygrywać - powiedział Iniesta.

Na gali nagrodony został również Gerard Piqué, który w rozmowie RAC1 mówił w podobnym tonie co kapitan Barçy. - Liga nie jest jeszcze wygrana, ale jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji i jeśli nie wygramy, będzie to nasza wina. Nie możemy do tego dopuścić - ocenił środkowy obrońca. - W Pucharze Króla mierzyliśmy się z bardzo twardymi rywalami i wiele spotkań rozgrywaliśmy o godzinie 16, ktora nie jest idealna, ale akceptujemy to jak wszystko inne. Cieszę się, że ludzie nie są zadowoleni, bo to czyni nas wszystkich bardziej ostrożnymi - odpowiedział zapytany  o nie najlepszą dyspozycję fizyczną w ostatnich meczach.

- Nigdy nie lubimy przegrywać. Nie lubimy tego uczucia porażki, tak indywidualnie, jak i zespołowo. Są momenty, w których mimo że jesteś najlepszy, nie możesz wygrać, ale my mamy nadzieję, że nadal będziemy zwyciężać. To, co robimy, robimy dobrze i teraz trzeba się tym cieszyć.

Na gali obecny był również Ronaldinho. - Jestem fanem Barçy i jestem przekonany, że ten zespół nadal będzie tworzył historię. Mam nadzieję, że wygra Ligę Mistrzów drugi raz z rzędu. Jest bardzo mocny, ma najlepszych zawodników. Moja Barça czy ta obecna? Zostaję przy swojej. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem grać w Barcelonie. Stworzyliśmy historię - odpowiedział z uśmiechem Brazylijczyk.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A ja myślałem,że dupków z Gnojnej...
konto usunięte

Ja też zostaję przy twojej Barcelonie Roni ;).

Real jest mocny na ogórki z mocnymi jest rzadki jak gów.. :) Atletico już niedługo myślę że się zmęczy , a Barca spokojnie obroni mistrza.

To będzie wina Pereza :D
konto usunięte

Strach pomyśleć komu podziękuje Pique gdybyśmy obronili ligę XD

Prawda jest taka,że tylko sędziowie lub nasze głupio stracone punkty mogą nam zabrać mistrza.Mamy 3ptk przewagi i zaległy mecz z Gijon jak się nie mylę.

Pique ma całkowitą rację i nie sądzę by to teraz zepsuli.

Fabregas już zrezygnował z gry w Chelsea i przeprowadza wywiady :D (obrazek do artykułu)

Czy tylko ja mam nieodparte wrażenie,że prowadzący galę wygląda ideolo jak mix Fabsa i Pedritto...?
Komentarz usunięty

A wywiad przeprowadził Pedro :D
konto usunięte

Słowo uśmiech powinno być synonimem do wyrazu Ronaldinho ;)

W weekend gramy na wyjeździe i o 12:00, jak im 16 nie bardzo pasuje, to co dopiero, będzie działo się w tym meczu, obstawiam męczarnie.
Roni to niesamowity człowiek. Chcialbym kiedys zobaczyc go w nowej roli. Cieszy mnie jego pasja i ten uśmiech caly r10 :)

Nie zawsze to od zawodnikow i trenera zalezy, czasami taki Gonzales Gonzales czy inny slepak moze pokrzyzowac plany :(

nie moga nie wygrać ligi
mają jeszcze mecz straty - kolejne punkty do zyskania

Gdyby ziolo bylo legalne to Ronnie bylby krolem wszystkich reklam :D

"...odpowiedział z uśmiechem Brazylijczyk." - nie mogło być inaczej :D

Grać swoje i będzie dobrze.