MD: Ter Stegen niezadowolony z roli w zespole

Looky

24 grudnia 2015, 10:38

Mundo Deportivo

144 komentarze

Mundo Deportivo pisze o niezadowoleniu Marca-André ter Stegena z powodu braku minut w klubowych mistrzostwach świata. Mina Niemca odbierającego pamiątkowy medal i jego postawa w trakcie odbierania pucharu mówią same za siebie.

Dziennik pisze, że postawę bramkarza zaobserwowali nie tylko kibice, ale również piłkarze w szatni, a to nie spodobało się większości zawodników i wzbudziło wśród nich wiele dyskusji. Mimo że starają się zrozumieć ter Stegena, którego rola w zespole wciąż jest mocno ograniczona, to część grupy zdenerwowała się, gdy jeden z ich kolegów nie cieszył się ze wspólnie odniesionego sukcesu i piątego trofeum w 2015 roku.

Ter Stegen ma zapewnione miejsce w Lidze Mistrzów, gdzie ciąży na nim duża odpowiedzialność. W tym sezonie, tak jak w poprzednim, będzie również najprawdopodobniej grał w Pucharze Króla. W obecnej kampanii rozegrał 12 meczów i puścił 19 goli. Dla porównania, Claudio Bravo zanotował 14 występów i 9 razy wyciągał piłkę z siatki.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brawo ma 30+ :)
Ter Stegen jest młodym przyszłościowym bramkarzem :)

Jak teraz Barca postawi na Bravo zaniedbując Ter Stegena to ten odejdzie i za chwile znowu będzie trzeba szukać bramkarza....
konto usunięte

@Ciuus: Jakbyś nie pamiętał to Buffon nadal jest podstawowym bramkarzem w Juve mając +35 lat.

@Ciuus: Dokładnie popieram, nie ma sensu go wypożyczać, sprzedawać. Trzeba dawać mu szansę gry a będzie wielki. ;)

@Ciuus: tyle że patrząc na kariery bramkarzy mogą oni grac na światowym poziomie nawet do 40 np.Van der Sar także nie skazywałbym tak tego Bravo

@MessiForeverTheBest: Różnica jest jednak taka chłopaki, że Buffon jest jeden. Van Der Sar był jeden i Messi jest jeden :) Gadanie takie jest śmieszne, bo Bravo nie podbija do Casillasa, który ma 34 i zaliczył spory spadek formy, a co dopiero do Buffona czy VdR :)

Zobaczycie jak będzie... Za 2 lata będziemy próbować wyciągnąć jakiegoś bramkarza z TOPu wypuszczając z rąk jednego z nich. Tylko, że wtedy będzie już za późno.
« Powrót do wszystkich komentarzy