Tweetów Piqué ciąg dalszy

Julia Cicha

21 grudnia 2015, 15:15

Sport

163 komentarze

Gerard Piqué wybrał najlepszy możliwy moment, by odpowiedzieć Estebanowi Granero. Po zdobyciu klubowego mistrzostwa świata, piątego tytułu w tym roku dla Barçy, hiszpański obrońca opublikował tweeta, odnoszącego się do byłego gracza Realu Madryt, który skrytykował go za polemikę z Arbeloą.

Tweet Piqué składał się z wielu emotikonów reprezentujących puchary i hashtagu #paramissuperiores, który w wolnym tłumaczeniu oznacza "dla lepszych ode mnie". Odniósł się tym samym do słów Granero, który powiedział, by Piqué respektował lepszych od niego. Słowa te, w kontekście polemiki barcelońskiego obrońcy z Arbeloą, można rozumieć jakoby gracz Realu był lepszy od Piqué.

W ten sposób obrońca po raz kolejny pokazuje, że nie boi się mówić, co myśli, pomimo ciągłej krytyki, która spływa na niego ze strony Realu Madryt i madryckiej prasy oraz kibiców, gwiżdżących na meczach reprezentacyjnych.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Puyol by go naprostowal i pokazał, ze Barca to więcej niż klub. To nie jest pusty slogan, który można szargac tak jak to teraz robi Pique! Powinien sZanować rywala tak jak Real to robi na i poza boiskiem. Brakuje Puyola, bo takie lekkoduchy jak Gerard niszczĄ dobre imię klubu.

Żartowałem xD pacholom trzeba pokazać, gdzie ich miejsce!!! Brawo Pikuś.

@FabsFAN: zawsze gdy mi się wydaje ze mam obciachowy nick to patrze na twój i juz mi lepiej :-D
« Powrót do wszystkich komentarzy