Gallardo: Chcę żeby zagrali Messi i Neymar

Julia Cicha

19 grudnia 2015, 17:02

Mundo Deportivo

17 komentarzy

Trener River Plate, Marcelo Gallardo, na konferencji przed meczem z Barçą stwierdził, że "musimy atakować, ponieważ uważam, że możemy ich skrzywdzić" oraz dodał, że "mój zespół ma wielkie serce do gry i to właśnie zobaczymy na boisku".

Odnosząc się do pierwszej jedenastki, którą wystawi w jutrzejszym meczu, powiedział: "nie zamierzam teraz potwierdzać składu, ponieważ przed nami trening i niektórzy z piłkarzy wciąż mogą się wyleczyć. Pewnym jest natomiast fakt, że, by wygrać, musimy zagrać perfekcyjne spotkanie. To dla nas wielkie wyzwanie i musimy zagrać inteligentnie i intensywnie".

Gallardo podtrzymał również swoją wcześniejszą opinię odnośnie finału: "powtarzam to, co już mówiłem, to dla nas wyjątkowa sytuacja i będziemy się nią cieszyć. Barcelona ma inteligentnych i zdolnych piłkarzy. Musimy zagrać idealnie zarówno w defensywie, jak i w ataku, ponieważ w sytuacjach gdy rywal nie atakuje Barcelony, to ona definiuje grę".

Szkoleniowiec skomentował również możliwy udział w meczu Messiego i Neymara: "chciałbym żeby zagrali obaj. To zaszczyt mierzyć się z dwoma z czterech najlepszych obecnie piłkarzy na świecie. Byłoby to dla nas ważne wyzwanie. Takie mecze nie zdarzają się często i piłkarze chcą być w dobrej formie, biorąc pod uwagę ich oczekiwania". Dodał również, że "trzej napastnicy są genialni, to oni rozwijają grę. Wiemy, że gramy z ekipą pełną gwiazd, ale będziemy trzymać się naszej gry".

Na koniec Gallardo podkreślił, że "nie jest tak, jak chcieliśmy, ale mamy ogromne serca i chęć rywalizacji. Publiczność to zauważy i będziemy czuć ich wsparcie".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ty se lamborghini mozesz chcieć xd

Nie chcesz hehe

Dobra zagrywka. Tak będzie miał wytłumaczenie, że Barca zagrała najmocniejszym składem i wygrali a nie słabszymi zawodnikami ;)

Ambitny z niego facet. Chyba nie wie co go czeka w przypadku gry całej trójki naszych super snajperów.

Uwierz mi Gallardo, nie chcesz....

Widać że chce jeszcze większej porażki

Jeśli zagrają to może być tak że River będzie tego jeszcze żałować, ale co tam ważne aby Barca to wygrała;)

Bedzie jak z Ronaldinho ze beda od Neymara, Messiego i mozliwe od Suarez sciagac buty itp :D

Wie ktoś gdzie będzie można obejrzeć ?
na meczykach nie ma.

Chyba chciał powiedzieć: TRZEMA z czterech najlepszych obecnie piłkarzy na świecie ;D

Oni chcą, my chcemy, wszyscy chcą! Oby zagrali, to wtedy wszyscy będą zadowoleni... :D

każdy by chciał, a robić ni ma komu ...