Neymar: Wróciłem

Majerr

17 grudnia 2015, 10:05

Mundo Deportivo

10 komentarzy

Neymar wciąż ciężko pracuje aby zdążyć na potencjalny finał KMŚ, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Jeżeli Barçy uda się wywalczyć możliwość gry z River Plate, Brazylijczyk chce wspomóc swoja drużynę w pokonaniu Argentyńczyków.

Na wczorajszym treningu Neymar po raz pierwszy od momentu doznania kontuzji pojawił się na boisku. Brazylijczyk trenował w osobności, a na koniec zajęć zaczął nawet uderzać futbolówkę na bramkę. Odczucia na zakończenie treningu były pozytywne, a sam napastnik oczekuje, że będzie mógł wspomóc w niedzielę Barçę, jeżeli ta dzisiaj upora się z chińskim Guangzhou.

Po zajęciach Neymar zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak Brazylijczyk biega po murawie. Tuż pod fotografią Ney napisał: „Wróciłem”. Wydaje się, że napastnik Barcelony zostawił już za sobą drobny uraz mięśnia przywodziciela lewej nogi, jakiego nabawił się na treningu na stadionie Bayeru Leverkusen. Motywacja cracka Barçy jest tym większa, że nie posiada on w swojej kolekcji pucharu za zwycięstwo w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

''Wróciłem''. Jak to brzmi. Teraz gdy pechowego urazu doznał Leo powrót Neymara na finał będzie dla nas zbawienny.

Nie zdziwię się jak ten chłopak po powrocie strzeli sobie tak po prostu 2-3 bramki. Lider zespołu ostatnimi czasy. Niech wraca prędko już na boisko ;)

Tak więc wszystko wskazuje na to że Ney wystąpi w tym finale co mnie bardzo cieszy, dziś ta radość Suareza z nim coś pięknego :)

oby na finał
dzisiaj z munirem w składzie moze być z tym ciężko ..

Niezmiernie nas to cieszy NeY !! VeB

Wejdzie jak będzie potrzeba, a jak nie to lepiej żeby nie ryzykował bo jak naderwie mięsień to będzie pozamiatane na dłużej.

Nie jest to finał LM więc niema co Neya wpuszczać od pierwszych minut...!

Zapewne wejdzie w połowie drugiej połowy.