Gerard Piqué i Alexia Putellas - pasja do piłki

Tomek Jędrzycki

13 grudnia 2015, 11:00

FCBarcelona.es

20 komentarzy

Gerard Piqué i Alexia Putellas rozmawiali o piłce nożnej, wartościach, Barcelonie i wzroście popularności kobiecego futbolu dla magazynu Revista Barca.

Ostatnio wybrani najlepszymi zawodnikami roku przez Kataloński Związek Piłki Nożnej, Gerard Piqué i Alexia Putellas, rozmawiali o piłce nożnej, wartościach, FC Barcelonie i wzroście popularności kobiecej piłki nożnej dla magazynu Revista Barça za miesiąc grudzień.

Piqué i Alexia nie znali się wcześniej osobiście, ale rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Rozmawiali o różnicach między piłką nożną mężczyzn i kobiet, ale także o wspólnych rzeczach, odpowiedzialności i doświadczeniu w bronieniu barw Barçy.

Zamiast rozpamiętywać sukcesy, oboje podkreślili jak cenne są doświadczenia. „Kiedy patrzę wstecz, to widzę specyficzne momenty, kiedy byłem bardzo zadowolony i bardzo mi się to wszystko podobało. Staram się żyć z dnia na dzień i cieszyć się każdą chwilą, ponieważ wszystko dzieje się bardzo szybko", powiedział Gerard.

On ma 28 lat i już zdobył wszystko, w tym 3 Ligi Mistrzów. Ona ma 21 i wielkie marzenia o europejskim tytule. „Na całym świecie podziw wzbudza pewien styl gry i wartości klubu, a my także chcemy być utożsamiane z tym stylem gry", powiedziała Alexia. „W Hiszpanii mamy już swoje sukcesy, ale też chcemy je osiągnąć w Europie i być znane na całym świecie", dodała.

Kobieca Barça staje się coraz bardziej profesjonalna, a celem jest, aby wygrać Ligę Mistrzów w ciągu dwóch lub trzech sezonów. „Teraz jest czas, aby odwdzięczyć się klubowi sukcesami za wszystko co dla nas robi", wyjaśniła Alexia. Pierwszy wielki test będzie w ćwierćfinale Ligi Mistrzów przeciwko PSG. „Może przyjdę wam pokibicować, co?", powiedział Gerard do Alexii. „Wierzę ci na słowo", odpowiedziała. Mecz odbędzie się w marcu przyszłego roku.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

o kurcze :D
konto usunięte

Podoba mi się.

To se Pique z własnej woli zrezygnował z waka waka :D

Chciałbym mieć taką piłkarkę :)

Mmm co za piękna pani
konto usunięte

Żeby być oryginalnym - Ale przystojniak z niego ;D

Cytując klasyka "To jednak seksbomba jest"

Ale Lasencja z niej ;*****

Byłaby z nich piękna para.

według mnie gerard ma 4 tytuły ligi mistrzów
wiec ktoś nie odrobił pracy domowej do wywiadu :)

Ależ ładne te piłkarki z Barcy. Acz najpiękniejszą była to piłkarka z Katalonii, która jakoś od nas w przeciągu roku odeszła (chyba do Stanów). Ktoś kojarzy???

Kopałby z nią :D

Zeby tam jakis romansik z tego nie wyszedl,bo Alexia to bardzo atrakcyjna kobieta :D

Niestety nie za bardzo śledzę piłkę kobiecą. Natomiast Pani bardzo ładna. Skoro wybrana najlepszą zawodniczką roku w Katalonii to i na pewno nieźle gra. Pokopałbym z nią :P

Ciekawe co na to Shakira ;)