Po zakończeniu wygranego 4:0 meczu z Realem Sociedad Neymar wypowiedział się na temat gry drużyny oraz swojej nowej umowy.
- Czuję się dobrze, jestem bardzo zadowolony z tego wszystkiego, co robimy. Nasza drużyna gra na świetnym poziomie.
- Chcę pomagać moim kolegom, wciąż strzelać bramki i asystować.
- Owszem, spodziewaliśmy się, że rywal będzie tak często i dobrze stosował presssing. Zwycięstwo jest bardzo ważne, biorąc pod uwagę trudności, jakie stworzył nam przeciwnik. Wyszliśmy z nich obronną ręką.
- Nowy kontrakt? Mój obecny jeszcze obowiązuje przez kilka lat. Wiem, że mój ojciec mówił o mojej przyszłości. Prowadzimy rozmowy, aby przedłużyć umowę, bo chcę to zrobić.
- Tak, to prawda, że w końcówce meczu szukałem Messiego, by zdobył bramkę. Poza boiskiem on nam bardzo pomaga. Ja jestem szczęśliwy, gdy Leo i Suárez strzelają bramki, a oni są szczęśliwi, gdy ja to robię.
Komentarze (65)